Fragmenty s občasnou túžbou po celostnosti

Okamžitý download
PDF
2 hodiny čítania

Ďalšie formáty

Kniha
5,61 €

Literárne a vedecké dielo filozofky, esejistky, spisovateľky a nakoniec i poetky Etely Farkašovej už dostatočne presvedčilo o svojich kvalitách, čo okrem iného dokazuje aj množstvom literárnych ocenení (naposledy, ako finalistka súťaže...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Literárne a vedecké dielo filozofky, esejistky, spisovateľky a nakoniec i poetky Etely Farkašovej už dostatočne presvedčilo o svojich kvalitách, čo okrem iného dokazuje aj množstvom literárnych ocenení (naposledy, ako finalistka súťaže Anasoft Litera).
Táto autorka z neuveriteľnou ľahkosťou, zvláda úskalia viacerých literárnych žánrov i textov na ich pomedzí. I v najnovšom diele Fragmenty s občasnou túžbou po celistvosti, prináša čitateľom jemné, ale hlboké reflexie, zamyslenia, momentky zvládnuté s obrovskou literárnou akríbiou, ktoré iste potešia nielen náročnú čitateľskú verejnosť, ale aj literárnu vedu a kritiku. Žánrová pestrosť jej tvorby svedčí o skutočnosti, že sa jedná o nesmierne talentovanú autorku, ktorá bez pochýb patrí do prvej literárnej ligy na Slovensku. S ohľadom na uvedené, je vysoký predpoklad, že vydanie jej knihy bude znamenať významný edičný počin a slovenská literatúra sa rozšíri o dielo najvyššej literárnej hodnoty.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

5,61 €

Posielame do štyroch dní

E-knihy a audioknihy

E-kniha
PDF
3,80 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
144
Vydavateľstvo
Vydavateľstvo Spolku slovenských spisovateľov
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
241897
Rok vydania
2008

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,0 / 5

2 hodnotenia

1
0
0
0
1

Monika Daňková
6.6.2014
vynikajúca
Autorkin štýl je jedinečný. Kedykoľvek sa k tejto knihe vrátim a kdekoľvek ju otvorím, vždy v nej nájdem krásne dojmy, pocity, opisy... spôsob, akým je napísaná je veľmi autentický a osobný. Neraz sa v autorkiných pocitoch sama nájdem. Veľmi pekne ďakujem za každý riadok. Čítaj viac

Čítaj viac

„Keď chcete poznať pravdivú históriu, poznajte to, čo píšu porazení.“

Henry Ford