Knihy
E-knihy
7,61 €

Bežná cena Bežne 7,99 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

7,61 €

Viac o titule

Ve filmu se spojuje talent tří velkých vypravěčů - Roalda Dahla, Walta Disneye a Stevena Spielberga, aby na filmovém plátně ožila Dahlova klasika. Film vypráví pohádkový příběh malé dívky Sofie a obra, který jí představuje divy a nástrahy země obrů. Obr BFG je velkým a přátelským obrem a není jako ostatní obyvatelé země obrů. Měří ve stoje čtyřiadvacet stop, má obrovité uši a vytříbený smysl pro vůně. Je nejmenším ze všech obrů v zemi a je vegetarián. Po svém příjezdu do země obrů má Sophie zpočátku strach, ale zjistí, že BFG je docela okouzlující. Učí Sophii vše o magii snů.
A protože žili oba až do té doby sami ve svém vlastním světě, náklonnost jednoho k druhému rychle roste.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Obr Dobr - Steven Spielberg
Kamoš obor - Roald Dahl
16,51 €
Ušetríte 0,38 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčil film?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

21.3.2019
Malý a veľký kamarát.
Filmovou adaptáciou ľahko človek pochopí, aké to je byť iný, vyčnievať z radu. Cítiť sa sám v "presýtenej"spoločnosti. Porozumie tej čírej radosti a zároveň aj strachu, keď "odlišný" jedinec natrafí na priateľa. Ukáže a usmerní Vaše naozajstné hodnoty života. Pritom sa Vás však nesnaží pretvoriť na svoj obraz. Nechá Vás snívať si život po svojom. Krásne, poučné. Už si iba želám, aby bolo takých inšpiratívnych príbehov vo filmovom priemysle stále viac.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Obr Dobr - Steven Spielberg
Kamoš obor - Roald Dahl
16,51 €
Ušetríte 0,38 €

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka