Knihy
E-knihy
10,79 €

Bežná cena Bežne 10,90 €

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Sú krajiny Blízkeho Východu naozaj také nebezpečné? A Dubaj taký drahý? Je Srí Lanka naozaj tropickým rajom alebo skutočným Rajom na Zemi? A nad Niagarskými vodopádmi je naozaj večná dúha? Všetko toto, ale aj omnoho viac, sa dozviete v knihe, ktorá vám priblíži život v šestnástich krajinách štyroch kontinentov na pár stranách... A možno vám tak pomôže vybrať tú vašu vysnívanú, kde by ste sa chceli pozrieť, alebo možno aj žiť... Jeden totiž nikdy nevie, jedného dňa sa prebudíte a máte pod oknom púšť...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Púšť pod oknom - Soňa Bulbeck
Vraždy v Arábii - Soňa Bulbeck
21,38 €
Ušetríte 0,42 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
256
Hmotnosť
350 g
Rok vydania
2016
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Marenčin PT
Rozmer
130×200 mm
ISBN
9788081146060
Naše katalógové číslo
237733

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,7 / 5

3 hodnotenia

2
1
0
0
0

Katarína
9.8.2016
názor čtenářky
Už ani nevím, jak jsem se doslala ke knížkám paní Bulbeck, zavedla mě v nich do zajímavého světa záhadné Saudské Arábie, kterou nemám možnost nikdy poznat.Každou publikaci jsem "zhltla na jeden šup", a proto, když jsem se dozvěděla o Púšti pod oknom, hned jsem si ji koupila a nezklamala jsem se. Ráda cestuji, píšu si deníčky a zjistila jsem, že vnímání krajin,kde jsem byla také, je mi velmi blízké a spoustu postřehů mime totožných. Není to cestopis v pravém slova smyslu, jsou to velmi příjemným způsobem podané postřehy z různých míst naší planety, jak je vnímá vzdělaná, zralá, citlivá žena, která vidí jinými neviděné, postřehne jinými nevnímané a dokáže to poutavě napsat. Znám dost lidí, kteří se bojí cestovat z různých důvodů, po přečtení knížky se možná najdou odvahu poznat trochu jiné světy. V hodnocení knížky se naprosto ztotožňuji s Milanem, který knihu vystihl mimořádně přesně, vnímám ji také tak.
Čítaj viac
Milan
31.7.2016
Názor čitateľa
Jedným z mála výdobytkov tzv. nežnej revolúcie po r. 1989 je možnosť slobodného cestovania. A tak za ostatný čas desaťtisíce Slovákov prebrázdilo krížom-krážom našu Matičku Zem, od Pólu k Pólu, po rovnobežkách i poludníkoch. Nejeden občan Slovenskej republiky navštívil stovky krajín, štátov či štátikov, ostrovov alebo ostrovčekov – ale nie každý z týchto cestovateľov dokáže svoje , určite zaujímavé zážitky, tlmočiť ostatným, najmä domasedom len snívajúcim o dobrodružstvách v nedoziernych diaľavách Modrej planéty .
Spisovateľke Soni Bulbeck, už viac rokov etablovanej na slovenskom knižnom trhu, sa to však myslím, v jej najnovšej knihe „Púšť pod oknom“, celkom podarilo. Prístupnou formou a ľahkým jazykom skĺbila svoje osobné zážitky z návštev viacerých miest na štyroch kontinentoch so všeobecne dostupnými geopolitickými i sociologickými informáciami, ktoré však obohatila o tzv. „pikošky“, robiac tak z knihy zaujímavú preddovolenkovú či priam dovolenkovú četbu memoárovo – cestopisného charakteru. A hoci toto dielo, vzhľadom na svoje členenie do samostatných kapitol, pojednávajúcich o tej - ktorej konkrétnej krajine, si nevyžaduje kontinuálne prečítanie celej knihy na jeden“ hlt“, čitateľ má čo robiť, aby sa tomu ubránil a venoval sa aj iným prázdninovo – relaxačným činnostiam. A preto predmetný titul môžem všetkým záujemcom o bežné zážitky v exotických krajinách či o „exotické zážitky v bežných krajinách“, len vrelo odporúčať.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Púšť pod oknom - Soňa Bulbeck
Vraždy v Arábii - Soňa Bulbeck
21,38 €
Ušetríte 0,42 €

„Ani slovníky nesmieme brať doslova...“

Stanislaw Jerzy Lec