Knihy
E-knihy

Monika

Eva Urbaníková

Napísala svoju prvú knihu Všetko alebo nič v roku 2007. Príbeh Lindy, Vandy a Jakuba sa stal bestsellerom, po ktorom sú hladné čitateľky ešte aj dnes. Jeho filmové spracovanie sa dočkalo najväčšej návštevnosti v slovenských kinách v roku 2017. Televízna premiéra filmu bola najsledovanejším...

Evitapress, 2016
Okamžitý download
PDF
3-4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Evitapress, 2016
Edícia
Medzi nami

Evitapress prichádza s novou edíciou - MEDZI NAMI, ktorá sa bude venovať ženám, mediálne známym ženám, silným ženám. Z veľmi osobných až intímnych rozhovorov s nimi sa dozviete to, čo vám médiá nikdy neponúknu...

Čítaj viac

5,85 €

Bežná cena Bežne 8,99 €

Ušetríte 35%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Evitapress prichádza s novou edíciou - MEDZI NAMI, ktorá sa bude venovať ženám, mediálne známym ženám, silným ženám.

Z veľmi osobných až intímnych rozhovorov s nimi sa dozviete to, čo vám médiá nikdy neponúknu. Dnes, keď pozitívna informácia prestáva byť pre bulvár zaujímavá a čitateľom sa podsúvajú zväčša informácie o ľuďoch, ktorí šokujú svojimi bizarnosťami, a nie tým, že sú úspešní, múdri a chytrí, prichádza Evitapress s realizáciou nápadu predstaviť tieto ženy inak.
Z druhej strany.
Aké sú matky, priateľky, manželky, milenky. Čo milujú a čo rady nemajú. Aké sú ich slabosti a silné stránky. Nazrieme do ich súkromia aj do trinástych komnát.
Ale to len – medzi nami...

Prvá z tejto edície má názov Monika a v rozhovore s Evitou Urbaníkovou sa predstaví Monika Flašíková-Beňová.
V knihe Monika odhaľuje svoje naozajstné ja, svoje pády aj vzostupy, svoje vzťahy s mužmi, rodinu, hovorí o zradách najbližších ľudí, ale aj o priateľkách, ktoré pri nej stoja v zlom aj v dobrom. Hovorí o tom, ako peniaze dokážu zamávať človekom, o politike a o ženách v nej, o živote s Fedorom, o úspechu a o svojej predstave ženskosti...
Nájdete v nej aj fotografie zo súkromia, ktoré ste nikde nevideli.
Nápad napísať knihu vznikol pred rokom na spoločnej dovolenke Evity s Flašíkovcami v Chorvátsku, dnes je na svete a je prvou zo série ďalších.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Monika - Eva Urbaníková
Navždy mojou - Emily D. Beňová
12,35 €
Ušetríte 9,09 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
200
Vydavateľstvo
Evitapress
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
235385
Rok vydania
2016

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

2,2 / 5

20 hodnotení

2
4
1
1
12

22.1.2015
Názor čitateľa
Prvý a posledný titul novej edície Evitapressu. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Čítaj viac
eva
30.12.2013
Názor čitateľa
Evita je dobrá spisovateľka a na tejto knihe cítiť jej podiel. Pokiaľ ide o pani Beňovú, chápem, že cieľom bolo pred voľbami na post županky zaujať ...... budúcich voličov. Žiaľ, túto dámu, i keď nie je hlúpa.... voliť jednoducho nemožno. Nikdy ma nedokázala presvedčiť.
Čítaj viac
Andrea
26.12.2013
Názor čitateľa
Mne sa kniha veľmi páčila, dobre sa čítala a nerozumiem, preco niekto uráža pani Benovu. Chápem, ze nie každému je sympatická ale po prečítaní knihy mozno zmenia názor.
Knihu odporúčam, naozaj sa veľmi dobre číta.
Čítaj viac
Mirka
12.12.2013
Názor čitateľa
všade ju rozdávala. svokra sa ulakomila dokonca na 3 výtlačky.... 2 skončili v krbe...
Čítaj viac
Viky
3.11.2013
Názor čitateľa
Knižku som zhltla a Moj nazor na knihu je len pozitivny a to ze vysla pred volbami , a čo ? To nema pravo nikto odcudzovat autor si knihu moze vydat kedy uzna za vhodne... :))
Čítaj viac
Fíha
10.11.2013
Názor čitateľa
Vyki, najprv sa nauč gramatyku! Nechcem sa ti odcuzdovať.
Čítaj viac
6.11.2013
Názor čitateľa
V knihe Monika odhaľuje svoje naozajstné ja, svoje pády aj vzostupy, svoje vzťahy s mužmi, rodinu, hovorí o zradách najbližších ľudí, ale aj o priateľkách, ktoré pri nej stoja v zlom aj v dobrom.......Viky uved jeden jediný príklad z tej bombastickej anotácie!!!!! Neuvedieš.....nič tam z toho totiž nie je! Iba táraniny dve na tri:)
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Monika - Eva Urbaníková
Navždy mojou - Emily D. Beňová
12,35 €
Ušetríte 9,09 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia