Knihy
E-knihy

Losing my Virginity

Môj vlastný životopis

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
7 hodín čítania
Vydavateľstvo
Eastone Books, 2015

O svetoznámom podnikateľovi Richardovi Bransonovi sa písalo a stále píše veľa. Len máloktorá kniha však opisuje jeho súkromný život či budovanie skupiny Virgin tak detailne ako životopis, ktorý napísal on sám...

Čítaj viac

16,95 €

Bežná cena Bežne 24,99 €

Ušetríte 32%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

O svetoznámom podnikateľovi Richardovi Bransonovi sa písalo a stále píše veľa. Len máloktorá kniha však opisuje jeho súkromný život či budovanie skupiny Virgin tak detailne ako životopis, ktorý napísal on sám. Podrobne a s typickým nadhľadom v ňom opisuje svoje detstvo, dospievanie a podnikateľské nápady, z ktorých sa väčšinou (aj keď nie vždy) stali uznávané firmy.
Pri čítaní tejto knihy sa dozviete, ako sa aj z priemerného študenta strednej školy môže stať úspešný svetový podnikateľ, ktorého rešpektujú vlastní zamestnanci, svetoví politici či iní známi podnikatelia.
Bransonova autobiografia však nie je knižka o luxuse úspešného magnáta, ktorý sa pozná s medzinárodnou elitou. Podáva skôr svedectvo o tom, že život svetového podnikateľa je aj o tvrdej drine, intrigách, mediálnych prestrelkách, neustálej ostražitosti, naťahovačkách s úradmi, politikmi či bankármi a o súdnych sporoch. Richard Branson sa navyše čitateľovi tejto knihy zdôveruje nielen so svojimi podnikateľskými skúsenosťami, ale aj so skúsenosťami v oblasti svojich súkromných vzťahov...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Losing my Virginity - Richard Branson
Černobyľská modlitba - Svetlana Alexijevič
24,94 €
Ušetríte 12,04 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

4 hodnotenia

4
0
0
0
0
Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Losing my Virginity - Richard Branson
Černobyľská modlitba - Svetlana Alexijevič
24,94 €
Ušetríte 12,04 €

„Čítanie kníh je väčší pôžitok než teplá komora a či dobrý pokrm.“

Gutenberg