Knihy
E-knihy

Politické hry

Marenčin PT, 2016
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Marenčin PT, 2016

O víťazoch a porazených, férovom, ale aj nečisto vedenom politickom zápase v posledných rokoch, ako ich videl a hodnotil politológ Michal Horský. Politika je neustála hra o moc a možnosť slúžiť verejnému blahu. Obvykle si pamätáme...

Čítaj viac

9,90 €

Bežná cena Bežne 11,90 €

Ušetríte 17%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

O víťazoch a porazených, férovom, ale aj nečisto vedenom politickom zápase v posledných rokoch, ako ich videl a hodnotil politológ Michal Horský. Politika je neustála hra o moc a možnosť slúžiť verejnému blahu. Obvykle si pamätáme jej víťazov, ale nezabúdame ani na tých, ktorí v nej prežívajú trpké Waterloo. Pokiaľ sú obete a straty zanedbateľné, pokiaľ spoločnosť napreduje, oba póly politiky patria do demokratickej politickej tradície a kultúry. Voľby, kampane a vzájomné súperenie politických strán tvoria živý organizmus politiky. Ak sú však zbavené ideálov a hodnôt, zostávajú iba prázdnou hrou či ohlodanou kostrou.

(Prvý limitovaný náklad obsahuje DVD. Dotlače DVD neobsahujú.)
Čítaj viac
Kúpte spolu
Politické hry - Michal Horský
Radodajka - Radodajka
15,89 €
Ušetríte 2,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
256
Vydavateľstvo
Marenčin PT
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
230824
Rok vydania
2016

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,2 / 5

6 hodnotení

3
1
2
0
0

Marta
16.8.2016
Názor čitateľa
Knihu pána Horského som si kúpila preto, že je mojím obľúbeným politológom s dávkou veku primeraného šarmu a múdrosti. Mám rada jeho komentáre a vyjadrenia k politickému dianiu v našej krajine. Dobre a zaujímavo napísaná kniha určená pre širokú verejnosť s popisom udalostí a faktov daných rokov. Odporúčam prečítať si ju vždy pred voľbami pre správne pochopenie situácie a rozhodnutie sa. U mňa splnila svoj cieľ.
Čítaj viac
Mária Poráziková
4.4.2016
Názor čitateľa
Dobre a zaujímavo napísaná kniha. Doporučujem si ju prečítať vždy pred voľbami, aby sme nezabúdali na súvislosti. Vidno, že autor je vzdelaný a rozhľadený politológ
Čítaj viac
Mgr. Valéria Petíková
26.3.2016
Názor čitateľa

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Ako politológ pán Horský , je veľmi schopný.. V priemere som spokojná...
Píše pravdivo a vyjadruje sa pomerne objektívne. Budem sa tešiť na jeho ďaľší, knižný príspevok k súčasnéj politickej situávci. To je zatiaľ všetko. Váš zoznam nových kníh ,som vo Vašom e - maily nenašla
Čítaj viac
24.3.2016
Sprievodca svetom politiky
Vyborne, pochopitelne a putavo napisany sprievodca svetom politiky. Kniha splnila svoj ciel, rozhodoval som sa aj podla nej pri volbach. Odporucam vsetkym, co maju aspon trochu zaujem o politiku.
Čítaj viac
Ondrej Hovan
25.3.2016
Názor čitateľa
DVD obsahovala len prvá várka tejto knihy ktorá sa rýchlo vypredala a dotlače už DVD neobsahovali
Čítaj viac
Mária
21.3.2016
K istým udalostiam je potrebné sa vrátiť
Nesklamal ma ani ako politológ a ani ako autor svojej knihy. K istým udalostiam je potrebné sa s odstupom času vrátiť, pretože Slováci dosť často zabúdajú na podstatu. A to najmä v súvislosti s našou politickou scénou. Najmä niektorí by si to mali pripomínať častejšie, aby potom netrepali hlúposti a hlavne zamietli si pred vlastným prahom.
Čítaj viac
Erica
6.3.2016
Názor čitateľa
Aj keď autor je veľmi relevantný politológ, kniha zaostala za mojimi očakávaniami - aj s tým, že celé to hodnotené obdobie je už za nami; tým vlastne stratilo na zaujímavosti
Čítaj viac
Silvia
7.3.2016
Názor čitateľa
Názory pána Horského nikdy nestrácajú na zaujímavosti. Prienik do rokov minulých slovenskej politiky je nielen spomienkou, ale i vhodným priestorom pre zamyslenie sa a poučenie sa z chýb do budúcnosti. Možno trochu Nostradamovho pohľadu do politickej budúcnosti by nezaškodilo, kniha by získala viac na atraktívnosti i keď teú.raz ju považujem za výbornú.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Politické hry - Michal Horský
Radodajka - Radodajka
15,89 €
Ušetríte 2,00 €

„Čokoľvek, čo čítame s veľkým záujmom, nám ukazuje, ako by sme mali čítať vždy.“

Ernest Dimnet