Vianoce
Viac epiky! - Kolektív autorov
Viac epiky!

23,83 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Viac epiky! - Kolektív autorov
Viac epiky! - Kolektív autorov

Viac epiky!

  • Kolektív autorov

Telegram - Stanislav Rakús (nar. 20. januára 1940) súbor próz Telegram časovo zacielil na druhú polovicu 20. storočia, má humoristický charakter. Prózy sú svojou príbehovou... Čítať viac

Vydavateľstvo
Koloman Kertész Bagala, 2016
834 strán
12-13 hodín čítania

Telegram - Stanislav Rakús (nar. 20. januára 1940) súbor próz Telegram časovo zacielil na druhú polovicu 20. storočia, má humoristický charakter. Prózy sú svojou príbehovou líniou, jemným zmyslom pre detail i celkovým uchopením problému príťažlivým a... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina
25,00 €

23,83 €

-5 %
Posielame do piatich dní
Stíhame do Vianoc

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Telegram - Stanislav Rakús (nar. 20. januára 1940) súbor próz Telegram časovo zacielil na druhú polovicu 20. storočia, má humoristický charakter. Prózy sú svojou príbehovou líniou, jemným zmyslom pre detail i celkovým uchopením problému príťažlivým a zároveň umelecky plnohodnotným čítaním.

Ešte som tu a zostanem - Láskavé a humorné spomienky starca, ktorý prežil bohatý život v kruhu svojich blízkych a priateľov. Spomienky, predstavy a realita sa mu už v mysli zlievajú. Napriek neľahkému životu pociťuje naplnenie, spokojnosť a dobrácky pristupuje ku každému, koho stretne. Akoby nám dával nádej, že existuje harmónia vedomia, sveta a vesmíru. Len my vnímame, že za jeho chrbtom sa dejú čudné veci.

Vražda ako spoločenská udalosť - Obaja autori, pôvodne nájomní vrahovia, predviedli pozoruhodný výkon. Pravidlá spoločenského správania aplikovali na vraždu a v šiestich kapitolách podrobne popísali, ako má vystupovať človek, ktorý chce z vraždy urobiť hodnotnú spoločenskú udalosť. Sammy "The Bull" Gravano, New York Mobster Magazine, 2006.

História - V románe História môžu čitatelia sledovať privátnu históriu štyroch hlavných hrdinov – troch mužov a jednej ženy, ktorí „vstúpili do života“ v prvej polovici deväťdesiatych rokov. Aj napriek tomu, že vyrastali a študovali za socializmu, sú to silné individuality.

Slovenský poker - Zbierka Slovenský poker ponúka tucet hravých, ale aj poetických príbehov, s prvkami humoru, paradoxov a absurdity, ústiacich väčšinou do iracionality.
Čítať viac
Počet strán
834
Väzba
pevná väzba
Rozmer
120×185 mm
Hmotnosť
1224 g
ISBN
9888081080026
Rok vydania
2016
Naše katalógové číslo
229357
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
Vydavateľstvo
Koloman Kertész Bagala
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
33,83 €

Hodnotenia

Ako sa páčila kniha vám?

Kúpte spolu
33,83 €

„Všetci sme rovnakí rôznym spôsobom.“

Chyžná - Nita Prose
Chyžná
Nita Prose