Jupiter 9 - Horor

  Okamžitý download
  PDF
  EPUB
  MOBI
  3 hodiny čítania
  Vydavateľstvo
  Rogerbooks, 2016
  9. diel série
  Jupiter

  Deviate číslo slovenského elektronického časopisu Jupiter je venované hororu. V jednom súbore navyše získate aj antológiu poviedok slovenských autrorov Spektrum fantázie.

  Čítaj viac

  Odporúčané tituly a kolekcie

  3,00 €

  Viac o e-knihe

  Deviate číslo slovenského elektronického časopisu Jupiter je venované hororu. Slovenskú verziu poviedky v ňom prezentuje jeden zo služobne najstarších píšúcich autorov tohto žánru u nás Dušan D. Fabian. Zvyšok obsahu už tvoria autori, ktorí začínali relatívne nedávno, no pomaly sa presadzujú medzi najlepších - Janka Javorka, Henrich H. Hujbert či Jozef Harendarčík. Osobitné miesto má Marek E. Pocha, ktorý okrem poviedky predstavuje aj (samo)rozhovor. No a a v neposlednom rade v čísle nájdete dokončenie novely Tomáša Knapka. V jednom súbore navyše získate aj antológiu poviedok slovenských autrorov Spektrum fantázie.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet strán
  2273 hodiny čítania
  Rok vydania
  2016
  Naše katalógové číslo
  229079
  Jazyk
  slovenčina
  9. diel série
  Jupiter
  Vydavateľstvo
  Rogerbooks

  Recenzie

  Ako sa vám páčila e-kniha?

  „Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

  Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
  Klub nenapraviteľných optimistov
  Jean-Michel Guenassia