Knihy
E-knihy

Zapadákov

Jeffery Deaver

Americký spisovateľ, autor osemnástich napínavých thrillerov, bol štyri razy nominovaný na prestížnu cenu Edgar Award a dva razy získal cenu Elleryho Queena za najlepšiu poviedku roku. Jeho román Hrob panny bol sfilmovaný televíznou spoločnosťou HBO a diváci ho videli pod názvom Mŕtve ticho v...

Domino, 2015
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
8-9 hodín čítania
Vydavateľstvo
Domino, 2015
4. diel série
Kathryn Danceová

Ten podnik se jmenoval Zapadákov. Stál sice u odlehlé silnice, ale protože měl i malý koncertní sál, sjížděli se do něho lidé ze širokého okolí. Nikdy tam nikdo neřešil žádný problém; do Zapadákova jako by vnější svět...

Čítaj viac

2,99 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Ten podnik se jmenoval Zapadákov. Stál sice u odlehlé silnice, ale protože měl i malý koncertní sál, sjížděli se do něho lidé ze širokého okolí. Nikdy tam nikdo neřešil žádný problém; do Zapadákova jako by vnější svět nepronikal. Taková oáza klidu, řeklo by se.

To ale platilo jen do osudného večera, kdy při koncertu začínající kapely kdosi vykřikl: ""Hoří!"" Zpanikaření diváci se rozběhli ke dveřím, ale ty byly zamčené. Spousta návštěvníků byla zraněna, šest zemřelo. Nezabil je však oheň, ale panika. V Zapadákově nehořelo, jen tam kdosi vyvolal falešný poplach.

Vyšetřování případu se ujímá agentka Kathryn Danceová. Jako uznávaná expertka na kinezickou analýzu velmi brzy zjistí, že panika byla vyvolána s chladným rozmyslem. Pachatel velmi dobře věděl, že v mezních situacích se z lidského strachu a pudu sebezáchovy stává zbraň – a v Zapadákově toho mistrně využil. Jistě je se svým dílem spokojen. Teď v pozici útočníka už jen čeká na svou další kořist. Tedy pokud ho Danceová a její tým včas nezastaví.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zapadákov - Jeffery Deaver
Tak trochu šílení - Jeffery Deaver
4,99 €
Ušetríte 13,88 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Solitude Creek
Rok vydania
2015
Počet strán
592
Vydavateľstvo
Domino
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
221487

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Adriana Janíková
4.4.2019
Pohodové čítanie
Ku knihe ma pritiahli pozitívne recenzie a super cena. Príbeh je pútavý, písaný z pohladu páchateľa aj detektívky, s nečakaným rozuzlením. Určite prečítam ďalšie knihy od tohto autora.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zapadákov - Jeffery Deaver
Tak trochu šílení - Jeffery Deaver
4,99 €
Ušetríte 13,88 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia