Knihy
E-knihy
11,44 €

Bežná cena Bežne 12,00 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Thovt v tejto pracovnej knihe odovzdáva skutočné drahokamy živej múdrosti. Sú prispôsobené dynamickým procesom odohrávajúcim sa v súčasnosti na Zemi.
Podmanivým spôsobom, láskyplne a zrozumiteľne učí efektívnym cvičeniam, ktoré zvyšujú vibrácie a umožnia adeptovi vyvinúť sa v pravého majstra ovládajúceho matériu.
Vysvetľuje energetické centrum nachádzajúce sa v človeku – centrálnu alebo kryštalickú čakru –a poskytuje aj návod, ako ju môže každý v sebe okamžite precítiť a aktivovať.
Táto praktická kniha je symfóniou potenciálu človeka a jeho tvorivých možností. Ľahko a jednoducho vám ukáže ako sa otvoríte novým uhlom pohľadov, ako sa môžete mentálne presmerovať a prispôsobiť vibrácie svojho tela novým frekvenciám Zeme.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Thovt na každý deň - Kerstin Simoné
Thovt - projekt lidstvo - Kerstin Simoné
25,44 €
Ušetríte 0,56 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

3 hodnotenia

3
0
0
0
0

Hlavinová Viera
12.1.2016
Názor čitateľa
Z diania vo svete mám silný pocit nastupujúcej celosvetovej zmeny v myslení ľudí. Pre človeka dnešnej doby je dôležité vzdelanie. Vzdelanie, spájajúce hmotný svet s duchovným, ktorý je pre materialisticky založeného človeka dnešnej doby akýmsi "neznámym" a "nedôležitým" faktom, vystaveným posmechu. Človek by si však mal nájsť čas zamyslieť sa nad zmyslom života, a to nielen vlastného, ale všetkého živého na našej planéte. A práve všetky diely Thovta nás postupne vedú k zmene myslenia a konania nielen voči sebe, ale aj voči vonkajšiemu svetu. Prostredníctvom pracovnej knihy nás Thovt upozorňuje, že život na našej planéte je zrkadlom vnútorného stavu ľudí, ktorí na nej žijú. Dáva nám konkrétne rady , ako získané poznanie o láske praktizovať v každodennom živote - oboznamuje nás so siedmimi stupňami, pomocou ktorých ozdravíme svoje myšlienkové štruktúry a vzorce správania sa v reálnom živote. Človek resp. ľudia tak môžu začať novú éru - žiť v mieri, láske a dokonalosti.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Thovt na každý deň - Kerstin Simoné
Thovt - projekt lidstvo - Kerstin Simoné
25,44 €
Ušetríte 0,56 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev