Knihy
E-knihy

Moonwalk

Arrow Books, 2010
4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Arrow Books, 2010

Moonwalk is the only book about his life that Michael Jackson ever wrote. It chronicles his humble beginnings in the Midwest, his early days with the Jackson 5, and his unprecedented solo success. Giving absolutely unrivalled ...

Čítaj viac

14,02 €

Bežná cena Bežne 14,13 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Moonwalk is the only book about his life that Michael Jackson ever wrote. It chronicles his humble beginnings in the Midwest, his early days with the Jackson 5, and his unprecedented solo success. Giving absolutely unrivalled insight into the King of Pop's life, it details his songwriting process for hits like "Beat It, Rock With You", "Billie Jean", and "We Are the World"; and describes how he developed his signature dance style, including the "Moon Walk". It also opens the door to his very private personal relationships with his family, including sister Janet, and stars like Diana Ross, Berry Gordy, Marlon Brando, Quincy Jones, Paul McCartney, and Brooke Shields. At the time of its original publication in 1988, "Moonwalk" broke the fiercely guarded barrier of silence that surrounded Michael Jackson. Candidly and courageously, Jackson talks openly about his wholly exceptional career and the crushing isolation of his fame, as well as the unfair rumors that have surrounded it. "Moonwalk" is illustrated with rare photographs from Jackson family albums and Michael's personal photographic archives, as well as a drawing done by Michael exclusively for the book. It reveals and celebrates, as no other book can, the life of this exceptional and beloved musician.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Moonwalk - Michael Jackson
Homo Deus - Yuval Noah Harari
29,20 €
Ušetríte 3,83 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
300
Hmotnosť
330 g
Rok vydania
2010
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
Arrow Books
Rozmer
127×197 mm
ISBN
9780099547952
Naše katalógové číslo
217453

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

42 hodnotení

41
1
0
0
0

Ráchel
28.10.2009
JEDNOZNAČNE NAJLEPŠIE....
podaná autobiografia pretože ju na týchto stránkach vyrozprával samotný protagonista
tohto príbehu....úžasný a neprekonateľný Michael! Kniha je skutočným zážitkom a ten kto si ju zo záujmom a s láskou prečíta,pochopí....srdce a myslenie tohto mladého muža ktorý sa nikdy na nič nehral. Michael bol vždy otvorený a až detinsky úprimný...nemal potrebu sa do ničoho nasilu štylizovať. On to nemusel a nepotreboval, bol originálnym krásnym Božím stvorením ! Svoj talent k spevu,tancu a hudobnej kompozícii využil nielen v prospech seba a celej rodiny ale zanechal v nás svojich najvernejších fanúšikoch ale i ostatných obdivovateľoch nezmazateľný dotyk v našich dušiach....a v našich srdciach. Tak ako bol Michael vďačný Bohu za talent,ktorým ho obdaril i ja ďakujem Bohu za to, že stvoril toto nádherné stvorenie ktoré dokázalo svojim spevom a tancom rozdávať radosť a potešenie ľuďom po celom svete ! Táto kniha je toho vzácnym dôkazom, vrelo ju odporúčam - je to skutočný bestseller v pravom zmysle slova!
Čítaj viac
Sisa
28.10.2009
Moonwalk
Fuuu super,super kniha... mám ju len jeden deň, ale prečítaná je už zachvíľu dvakrát..:D či ste alebo nie ste fanúšikom MJ, odporrúčam každému.. veľmi kvalitne napísaná kniha na zamyslenie.. úplne bezchybná, jednoznačne najlepšie, čo som kedy čítala...
Čítaj viac
DadushQa
26.9.2009
Výborná kniha
Jedna z najlepších kníh akú som kedy čítala. Dozvedela som sa z nej velmi vela a velmi mi pomohla :) zmenila moj nazor na veľa vecí. Túto knih som čítala asi 3 krát a páči sa mi stále viac a viac. Michael mal taký tažký zivot, no napriek tomu sa z neho stal taký dobrý človek. Naozaj každému odpurúčam, aby si to prečítal.
Čítaj viac
Soniamaria
24.9.2009
Michael nič neskrýval
Veľakrát som rozmýšľala, prečo ľudia vravia, že Michael Jackson bol tajomný a nepochopiteľný.. Knihu Moonwalk som čítala už pred rokmi a môžem povedať, že je úprimnou výpoveďou mladého muža, ktorý zažil absolútny vrchol a stále vedel snívať.. Všetky ďalšie rozhovory, ktoré kedy poskytol od čias Moonwalku, boli len miernymi doplnkami toho, čo o sebe povedal v tejto autobiografii. V Moonwalku totiž vysvetlil takmer všetko a ukázal svetu, ako rozmýšľal. Kto chce, spozná tohto muža do úplného detailu. Stačí iba chcieť. Vrelo odporúčam. Moonwalk = Michael Jackson vlastnými slovami, nie slovami bulváru. Kniha by mohla byť povinným čítaním v škole, pretože vysvetľuje kľukaté cesty showbiznisu a rodinných vzťahov slovami muža, ktorý o tom vedel zo všetkých najviac.
Čítaj viac
Monika
17.9.2009
NAJLAPŠIE
Úprimná spoveď Jacksna najlepšie čo som kedy čítala... knižka ma veľmi dojala a človek si uvedomí veľa vecí na ktoré chcel Jackson poukázať a urobí si o ňom úplne nový názor pravdaže len ten najlepší :).
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Moonwalk - Michael Jackson
Homo Deus - Yuval Noah Harari
29,20 €
Ušetríte 3,83 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“