Knihy
E-knihy

Aforizmy

Čo vŕta Milanovi Kupeckému v hlave

Vydavateľstvo
Kupecký Milan, 2015

Známy agilný slovenský aforista, živiaci sa redaktorčením a publicistikou zo svojho sídla v Nových Zámkoch, Milan Kupecký, pripravil pre čitateľskú verejnosť knižný prierez zo svojej celoživotnej aforistickej tvorby pod stručným názvom...

Čítaj viac

7,62 €

Bežná cena Bežne 8,00 €

Ušetríte 5%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Známy agilný slovenský aforista, živiaci sa redaktorčením a publicistikou zo svojho sídla v Nových Zámkoch, Milan Kupecký, pripravil pre čitateľskú verejnosť knižný prierez zo svojej celoživotnej aforistickej tvorby pod stručným názvom "Aforizmy" a s podtitulom "Čo vŕta Milanovi Kupeckému v hlave."

Je to rozsiahly knižný projekt, ako už celoživotné prierezy tvorby zvyčajne bývajú. Kupeckého aforizmy sú rozčlenené do 25 tematických sekvencií, počnúc úvodnými "vrtohlavmi" a končiac záverečným súborom.

Kniha vyšla vďaka podpore priateľov a úspešných podnikateľov. Poslúži ako prezentácia nielen pre autora a všetkých hmoristov, ale i čitateľom na spríjemnenie pracovných dní, a predovšetkým počas relaxu. Ako tvorca a znalec aforizmov s radosťou dodávam: Poslúži nielen špecifickému okruhu recipientov, ale poslúži všetkým milovníkom dobrého aforizmu. A pripomeniem ešte jedno, u humoristickej knihy azda nezvyčajné špecifikum: Autor si týmto dielom uctil pamiatku svojho zosnulého syna Milana, ktorý zomrel veľmi mladý a mal podobne ako on, jeho otec, veľký zmysel pre humor...“

Milan Kenda
Čítaj viac
Kúpte spolu
Aforizmy - Milan Kupecký
Pinkanie - Tomáš Janovic
15,15 €
Ušetríte 0,75 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
108
Hmotnosť
240 g
Rok vydania
2015
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Kupecký Milan
Rozmer
135×210 mm
ISBN
9788374907644
Naše katalógové číslo
217080

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Aforizmy - Milan Kupecký
Pinkanie - Tomáš Janovic
15,15 €
Ušetríte 0,75 €

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka