Knihy
E-knihy

Michael Jordan: The Life

Vydavateľstvo
Little, Brown, 2015

Drawing on personal relationships with Jordan's coaches; countless interviews with friends, teammates, family members, and Jordan himself; and decades in the trenches covering Jordan in college and the pros, Roland Lazenby provides ...

Čítaj viac

16,68 €

Bežná cena Bežne 17,50 €

Ušetríte 5%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

16,68 €

Viac o knihe

Drawing on personal relationships with Jordan's coaches; countless interviews with friends, teammates, family members, and Jordan himself; and decades in the trenches covering Jordan in college and the pros, Roland Lazenby provides the first truly definitive study of Jordan: the player, the icon, and the man. When most people think of Michael Jordan, they think of the incredible moments so ingrained in basketball history that they have their own names: The Shrug, The Shot, The Flu Game. But for all his greatness, there's also a dark side to Jordan: a ruthless competitor, a gambler. There's never been a biography that balanced these personas-until now.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Michael Jordan: The Life - Roland Lazenby
George Michael: Symphonica - George Michael
30,97 €
Ušetríte 1,52 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
720
Hmotnosť
660 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
Little, Brown
Rozmer
140×210 mm
ISBN
9780316194761
Naše katalógové číslo
210390

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,3 / 5

7 hodnotení

3
3
1
0
0

A.M.
26.8.2018
...
Kniha sa mi páčila, aj keď je pravda, že sa autor venuje do podrobna minulosti Jordanovej rodiny a jeho strednej a vysokej škole a oproti tomu je napriklad piaty a šiesty titul v NBA opísaný na piatich stranách, čo by som ja napríklad uvítal opísané aj obšírnejšie.
Ďalšie mínus tejto knihy je množstvo chýb, ktoré v nej sú. Nechápem ako niekto môže vydať knihu v ktorej je snáď 100 chýb. Nie sú to hrúbky, ale chyby tipu Bull namiesto Bulls, Golden Warriors namiesto Golden State Warriors, nesprávne slovosledy vo vetách, e na konci slova kde má byť i a opačne a podobne. To mi trochu vadilo, ale pr fanúšikov basketbalu a MJ je kniha super.
Čítaj viac
JanaB
5.1.2016
Basketbalová biblia
Knihu som kupovala dcére pod stromček, myslím, že má svoju hodnotu a nepatrí k akčným trhákom, čo od nej možno očakával predchádzajúci čitateľ. Myslím, že je hodnotným kúskom knižnice každého, kto sledoval kariéru najlepšieho basketbalistu všetkých čias. Pre našu rodinu - ide o "bibliu" a z tohto dôvodu si svoj mnohostranový rozsah zaslúži.
Čítaj viac
Vladimír Kučerka
10.12.2015
Názor čitateľa
Od knihy som očakával podstatne viac...Je písaná príliš rozvláčne,zrejme kvôli pochopeniu myslenia a konania Jordana sa autor zameriava na predkov,rozvláčne opisuje ich spôsob obživy,rodinná anamnéza je rozpísaná dopodrobna,samotnému Jordanovi sa autor venuje akoby okrajovo.Množstvo mien málo známych,významných spoluhráčov,trénerov,ich osudov robí knihu rozvláčnou..Ak by sa autor venoval viac akčnejšie Jordanovi,mala by kniha o polovicu menej strán,no bola by záživnejšia.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Michael Jordan: The Life - Roland Lazenby
George Michael: Symphonica - George Michael
30,97 €
Ušetríte 1,52 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth