Knihy
E-knihy

Umelá inteligencia 1

CEIT, 2015
Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
CEIT, 2015

Prvý diel vysokoškolskej učebnice k predmetu Umelá inteligencia. Venuje sa dvom témam: fuzzy prístupom a umelým neurónovým sieťam. Postupne preberá základné koncepty z teórie fuzzy množín, fuzzy logiky a predstavuje ich aplikácie...

Čítaj viac

12,00 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Prvý diel vysokoškolskej učebnice k predmetu Umelá inteligencia. Venuje sa dvom témam: fuzzy prístupom a umelým neurónovým sieťam. Postupne preberá základné koncepty z teórie fuzzy množín, fuzzy logiky a predstavuje ich aplikácie vo fuzzy riadení a fuzzy aritmetike. V ďalšej časti sa venuje dopredným neurónovým sieťam a predstavuje základné metódy kontrolovaného učenia v nich. Z metód nekontrolovaného učenia sa venuje konkurenčnému učeniu a samoorganizujúcim mapám. Na záver predstavuje aplikácie umelých neurónových sietí v automatickom riadení. Výklad je doplnený ilustráciami a príkladmi zdrojového kódu pre prostredie Matlab. V závere každej kapitoly je časť s odkazmi na ďalšie súvisiace odborné materiály a nástroje.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Umelá inteligencia 1 - Ing. Michal Gregor, PhD.
Pacient - Sebastian Fitzek
21,15 €
Ušetríte 4,75 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
161
Vydavateľstvo
CEIT
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
210354
Rok vydania
2015

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Umelá inteligencia 1 - Ing. Michal Gregor, PhD.
Pacient - Sebastian Fitzek
21,15 €
Ušetríte 4,75 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“