Knihy
E-knihy

Futbalový atlas sveta

Vydavateľstvo
Ottovo nakladateľstvo, 2015

Kniha je monumentálnou ucelenou futbalovou encyklopédiou, ktorá na slovenskom trhu nemá obdobu. Autor rozdelil svet podľa geografického kľúča s prihliadnutím na členstvo krajiny v konkrétnej kontinentálnej futbalovej federácii..

Čítaj viac

24,99 €

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

24,99 €

Viac o knihe

Kniha je monumentálnou ucelenou futbalovou encyklopédiou, ktorá na slovenskom trhu nemá obdobu. Autor rozdelil svet podľa geografického kľúča s prihliadnutím na členstvo krajiny v konkrétnej kontinentálnej futbalovej federácii a postupne sa venuje každej z 209 členských krajín FIFA a okrajovo aj oblastiam, ktoré do medzinárodnej futbalovej federácie nepatria. Pri každej krajine sú štruktúrované kapitoly týkajúce sa reprezentácie, ligovej súťaže s bližšími informáciami o najlepších kluboch a medailóny najväčších osobností.
Nechýbajú ani rôzne zaujímavosti a súhrn výsledkov z kvalifikácií i záverečných turnajov majstrovstiev sveta, kontinentálnych šampionátov či Pohára konfederácií. Čitateľ tak získa prehľad o najlepších súčasných i bývalých legendárnych hráčoch či kluboch nielen pri futbalových mocnostiach typu Anglicka alebo Brazílie, ale aj pri futbalovo menej vyspelých krajinách. Futbalový atlas sveta navyše obsahuje logá klubov i federácií a viac ako 2000 fotografií, z ktorých najmä tie, čo pochádzajú z dôb dávno minulých, sa dajú zaradiť medzi unikátne. Pri každom štáte je celostránková mapa s vyznačením sídiel najlepších futbalových klubov.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Futbalový atlas sveta - Ivan Truchlik
Futbalové ikony súčasnosti - Ladislav Harsányi
38,86 €
Ušetríte 0,03 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
1440
Hmotnosť
4320 g
Rok vydania
2015
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Ottovo nakladateľstvo
Rozmer
210×397 mm
ISBN
9788074514555
Naše katalógové číslo
208375

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

3 hodnotenia

3
0
0
0
0

Marianna
30.12.2016
Názor čitateľa
Kniha bola pre môjho syna, ktorý je veľký fanúšik futbalu. Úžasný prehľad o futbale na celom svete, najlepší hráči z jednotlivých krajín. U nás veľká radosť z darčeka. A potešil sa aj otecko, aj sused a vlastne zaujala všetkých chlapov v rodine.
Čítaj viac
Ing. Vladimír Vokál
16.12.2016
Futbalový atlas aveta
Vynikajúco spracovaný prehľad so širokým záberom. Najlepšia publikácia v oblasti dokumentácie futbalových klubov. Vrelo doporučujem všetkým fanúšikom futbalu. Za takúto " dostupnú senu" dostávame fantastickú pomôcku pre získanie prehľadu o svetovom futbale. Hneď som zobral 1 ks aj švagrovi, ktorý je tiež veľkým futbalovým fanúšikom,
Čítaj viac
vilo
5.1.2016
futbalovy atlas sveta
knihu som si vyzdvyhol vo vasej predajni, dodavka bola rychla, som velmi spokojny a urcite sa na Vas obratim i v buducnosti Vrelo doporucujem aj ostatnym citatelom..
Čítaj viac

Kúpte spolu
Futbalový atlas sveta - Ivan Truchlik
Futbalové ikony súčasnosti - Ladislav Harsányi
38,86 €
Ušetríte 0,03 €

„Spisovateľ je človek, ktorému nestačia knihy tých druhých.“

Shaw G.b.