Knihy
E-knihy

Na počiatku bol sex

Ako sa párime, prečo sme neverní a čo z toho vyplýva pre moderné partnerské vzťahy

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Zelený kocúr, 2014

Jedna z najzásadnejších kníh o sexe už aj v slovenčine! Bestseller denníka The New York Times. Nekonvenčne mysliaci autori Christopher Ryan a Cacilda Jethá v tejto kontroverznej, podnetnej a geniálnej knihe demystifikujú takmer všetko...

Čítaj viac

11,90 €

Bežná cena Bežne 17,50 €

Ušetríte 32%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Jedna z najzásadnejších kníh o sexe už aj v slovenčine!

Bestseller denníka The New York Times.
Nekonvenčne mysliaci autori Christopher Ryan a Cacilda Jethá v tejto kontroverznej, podnetnej a geniálnej knihe demystifikujú takmer všetko, čo „vieme“ o sexe. Prinášajú kombináciu poznatkov z oblasti antropológie, archeológie, primatológie, anatómie a psychosexuality s cieľom dokázať, že monogamia je ľudskej prirodzenosti na míle vzdialená. Odhaľujú praveké korene ľudskej sexuality a veria v optimistickejšiu budúcnosť, ktorá sa bude niesť v znamení našej vrodenej schopnosti ľúbiť, spolupracovať a prejavovať veľkorysosť.

Kniha obsahuje odbornú štúdiu antropológa Andreja Mentela.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Na počiatku bol sex - Christopher Ryan, Cacilda Jethá
Tiene minulosti - Václav Neuer
16,80 €
Ušetríte 13,60 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

1,0 / 5

1 hodnotenie

0
0
0
0
1

Bubli
4.8.2016
Názor čitateľa
od knihy som očakávala niečo úplne iné, ako som dostala. nudila ma, ani som ju nezvládla dočítať dokonca, lebo to bolo stále o tom istom, že ako sme si podobní s opicami a neviem čo. zbytočne vyhodené peniaze.
Čítaj viac
Hannibal Lecter M.D.
17.2.2015
Celé zle
Najtrefnejšie sa ku kniha vyjadril Robert Wright: „Od dôb biblie žiadna iná kniha takto nepochopila proces ktorý stvoril ľudí. “ Medzi laikmi je kniha obľúbená (viď. Amazon), no v odbornej komunite je veľmi negatívne kritizovaná. Tvrdenia autorov nie sú dostatočne podložene faktami, autori chybne interpretujú štúdie a tvrdenia iných autorov.
Čítaj viac
Andrej
9.2.2015
Prevratné názory staré minimálne 50 rokov
Postavíme tézu (v tomto prípade, že človek nie je prirodzene monogamný - ešte by sa hodilo vysvetliť, čo vlastne tá prirodzenosť znamená a či má tento pojem v tomto kontexte vôbec zmysel) a následne hľadáme argumenty pre jej podporu. Na míle vzdialené moderným vedeckým metódam. Neb "Rationalization of contemporary sexual misbehavior" - okrem toho na tom nie je nič nové, podobné názory sa objavujú minimálne od osvietenstva. Prezentovať teda túto knihu ako prevratnú je čisto reklmaný trik.
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Na počiatku bol sex - Christopher Ryan, Cacilda Jethá
Tiene minulosti - Václav Neuer
16,80 €
Ušetríte 13,60 €

„Čítanie kníh je väčší pôžitok než teplá komora a či dobrý pokrm.“

Gutenberg