Knihy
E-knihy

Dávne hriechy

Slovart, 2015
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
3 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Slovart, 2015

Policajti bratislavskej kriminálky vyšetrujú vraždu psychiatra Milana Kondera. Mŕtvola sa nepochopiteľne našla v kancelárii jeho kolegu Petra Prekopa, ktorý bol v tom čase na dovolenke. Napriek enormnej snahe sa nedarí nadporučíkovi...

Čítaj viac

6,90 €

Bežná cena Bežne 9,95 €

Ušetríte 31%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Policajti bratislavskej kriminálky vyšetrujú vraždu psychiatra Milana Kondera. Mŕtvola sa nepochopiteľne našla v kancelárii jeho kolegu Petra Prekopa, ktorý bol v tom čase na dovolenke. Napriek enormnej snahe sa nedarí nadporučíkovi Blahovi vo vyšetrovaní pohnúť ani o krok. Smrť Milana Kondera však rozjatrila staré rany a pripomenula nešťastné udalosti, ktorým musela čeliť rodina Prekopovcov. Problémom je, že žiadna stopa a ani indícia tieto tragédie nespája so zavraždeným psychiatrom.

Peter Prekop za veľmi neštandardných okolností zdedí dom v dedine, kde pred mnohými rokmi žila jeho stará mama. Keď si príde prvýkrát prezrieť svoj nový majetok, akoby vyvolal dávno zabudnutých démonov a prítomnosť sa začína preplietať s minulosťou. Veci zašli priďaleko. Kto musí ešte zomrieť, aby sa kruh definitívne uzavrel?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dávne hriechy - Viliam Šimunek
Rukojemník - Peter Pišťanek
15,80 €
Ušetríte 7,10 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
216
Vydavateľstvo
Slovart
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
206453
Rok vydania
2015

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

2,7 / 5

3 hodnotenia

0
1
0
2
0

Viera
28.6.2015
Názor čitateľa
Motív na niekoľkokonásobú vraždu sa mi zdal veľmi slabý a silený. Dialógy sú veľmi umelé, neprirodzené, najmä škrípu ak sa rozpráva niekoto z hlavných hrdinov s ľuďmi, ktorí sú starší. Kniha je priemerná, až slabo podpriemerná.
Čítaj viac
Ľudmila Veselá
Ľudmila Veselá
27.6.2015
Názor zákazníka
Zápletka-no dajme tomu, sloh a štýl školácky, vyjadrovanie hlavných postáv v dialógoch neprirodzené a umelé. A bohužiaľ, pravopisné chyby vrátane y/i - čo ale v Slovarte nie je nič mimoriadne.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Dávne hriechy - Viliam Šimunek
Rukojemník - Peter Pišťanek
15,80 €
Ušetríte 7,10 €

„Knihy sa majú vyberať ako priatelia — uvážene a nadlho.“

Michail Larionovič Michajlov