Knihy
E-knihy

Štatistika zrozumiteľne

Enigma, 2015
Vydavateľstvo
Enigma, 2015

V dnešnej dobe sa s použitím štatistiky môže človek stretnúť prakticky v každej oblasti života. Preto sa štatistika stáva dôležitou súčasťou vzdelávania na rôznych stupňoch škôl...

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

V dnešnej dobe sa s použitím štatistiky môže človek stretnúť prakticky v každej oblasti života. Preto sa štatistika stáva dôležitou súčasťou vzdelávania na rôznych stupňoch škôl.

Cieľom knihy nie je podať vyčerpávajúci súhrn štatistických metód. Ako už názov hovorí, zmyslom je podať štatistické postupy zrozumiteľne, a to aj za nimi stojace myšlienky. Teda nejde o „kuchársku knihu“plnú suchopárnych výpočtových receptov. Obsah knihy postačuje na získanie dobrého základu vedomostí,ktorý čitateľovi umožní ďalej rozvíjať svoje štatistické vzdelanie.

Komu je kniha určená? Stredoškolským študentom môže pomôcť rozšíriť poznatky zo štandardných učebníc. Stredoškolským učiteľom umožní získať nadhľad nad stredoškolským učivom. Vysokoškolským študentom pomôže pochopiť základné princípy v úvode štúdia štatistiky. Užitočná však môže byť každému záujemcovi o pochopenie základov štatistiky.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Štatistika zrozumiteľne - Ján Somorčík, Ivan Teplička
Základné štatistické metódy - Dušan Knežo a kolektív
20,36 €
Ušetríte 0,44 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
244
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Enigma
Rozmer
148×210 mm
ISBN
9788081330421
Naše katalógové číslo
204102
Hmotnosť
222 g
Rok vydania
2015

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Štatistika zrozumiteľne - Ján Somorčík, Ivan Teplička
Základné štatistické metódy - Dušan Knežo a kolektív
20,36 €
Ušetríte 0,44 €

„Čítanie sú otvorené dvere do kúzelného sveta.“

François Mauriac