Superkomix - Veronika Kocourková
Superkomix
9,95 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Môžete mi veriť, že keď raz začnete, už nebudete chcieť prestať. V komixe je totiž všetko (sex, drogy, násilie, tragédie, rozvedení rodičia, láska).

Je to vlastne pol roka môjho života, ktorý som kreslila každý deň. Všetko tak ako sa stalo. Ako som sa zamilovala, bola šťastná aj smutná. Nečakajte komix o superhrdinoch, ten môj komix je trochu o inom.

O bežnom živote, ktorý je tiež celkom super…
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
416
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
105×148 mm
Hmotnosť
355 g
ISBN
9788081591754
Rok vydania
2015
Naše katalógové číslo
203007
Štýl
dobrodružný
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Premedia
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

6
4.5.2015
Názor čitateľa
Nečakajte komiks o superhrdinoch. Originálnou črtou tohto dielka je zachytenie každodennosti. Výtvarne naivné (v tom najlepšom význame slova) zachytenie zážitkov, myšlienok a emócií súvisiacich s ľudskou každodennosťou. Komentovanie prežitého sa prirodzene strieda s existenciálnymi obrazovo-slovnými úvahami, presne tak, ako sa v bežných ľudských životoch prelínajú zmyslové vnemy s vnútornou rečou. Superkomix má samozrejme silnejšie a aj slabšie miesta, čo len dokazuje, že obrázky a komiksové bubliny vznikali v prirodzenej časovej kontinuite a spontánne. Aj preto sú niektoré momenty vtipnejšie, niektoré sekvencie sú len popisom a prekreslením prežitku, a niektoré sú akoby obrazom snového podvedomia. Takéto dielka sú hodné podpory. Čítaj viac
patrik pass
10.4.2015
úprimné, veselé, aj smutné
Úvahy, postrehy a pochyby mladého dievčaťa na tému rodinných, partnerských a pracovných vzťahov. Malá knižka do vrecka(alebo kabelky), naplnená jednoduchou čistou kresbou. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green