Ježiš pred súdom - David Limbaugh
Ježiš pred súdom
13,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
13,90 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

"Proste a dostanete; hľadajte a nájdete; klopte a bude vám otvorené. Lebo každý, kto prosí, dostane; a kto hľadá, nájde; a kto klope, tomu bude otvorené."
Matúš 7.7. - 8

Žijeme v dobe, keď čoraz silnejšie zaznievajú hlasy, ktoré vravia, že kresťanstvo v Európe stráca na sile, autorite aj význame. Mnohí si myslia, že kresťanské učenie už nemá dnešnému človeku čo ponúknuť, pretože zaspalo dobu a nereflektuje na aktuálne každodenné problémy.

Je to však naozaj pravda? Stratilo učenie Ježiša v dnešnej dobe svoje opodstatnenie?

Na túto otázku sa snaží nájsť odpoveď známy právnik a spisovateľ David Limbaugh. Na svojej fascinujúcej intelektuálnej ceste skúma, báda, argumentuje, overuje a analyzuje. Pod ťarchou logických argumentov sa nakoniec, pred očami čitateľa, mení zo skeptického právnika na Ježišovho obdivovateľa. Ste zvedaví, aké zásadné a rozhodujúce argumenty zlomili aj takého ostrieľaného a logicky uvažujúceho právnika, akým je David Limbaugh? Prečítajte si jeho najnovšiu knihu Ježiš pred súdom.
Čítaj viac

Recenzie, kritiky

Ježiš pred súdom (Michala Guľasová), citajto

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
368
Hmotnosť
509 g
Rok vydania
2015
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Príroda
Rozmer
145×230 mm
ISBN
9788007024120
Naše katalógové číslo
202846

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,7 / 5

3 hodnotenia

2
1
0
0
0

Ivan Chalupecký
11.5.2016
Názor čitateľa
Overený nákup
Kniha je napísaná na základe triezveho a objektívneho výskumu, o to je cennejšia. Autor skutočne vychádza zo zásad práva a dospieva k objektívnemu výsledku. Čítaj viac
Martina
30.10.2015
Názor čitateľa
Kniha sa skladá z kapitol rozličného zamerania : biografické - samotná autorova cesta k viere, filozofické, teologické a historické. Niektoré kapitoly som prečítla viac krát.
V knihe mi však akosi chýbal fakt, aké vydanie Biblie používal prekladeľ, respektíve samotný autor v origináli knihy. Katolícky preklad to určite nebol. Táto informácia býva štandartne uvedená, preto ma prekvapilo, že v tejto publikácii chýba.To však nevadí celkovému vyzneniu knihy.
Kniha je a apologiou křesťanstva, ktorá bola potrebná v prvých storočiach jeho existencie, ako aj v 21. storočí. Ježiš před súdom od amerického křesťanského nekatolického ! autora, mňa stredoeuropskeho kresťana katolíka ! určite obohatila.
Čítaj viac
Ivan Chalupecký
13.6.2015
Život Krista
Kniha je cenná rým, že ju napísal človek, ktorý pôvodne nebol krsťanom. Ale na základe právnej analýzy prameňov došiel k záveru, že Kristus nielen že žil, ale vykonal aj jemu pripisované zázraky. Čítaj viac
Janka Hozzánová
29.5.2015
Názor čitateľa
Dobrý deň,
Knihu "Ježiš pred súdom" mám momentálne rozčítanú.Vyhovuje mi štýl, akým je napísaná.
Vzhľadom k tomu,že som veriaca,je to veľmi zaujímavé čítanie.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev