Struční sprievodcovia - Kolekcia - Mark Harnett, Cresta Norris
Struční sprievodcovia - Kolekcia
14,97 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Struční sprievodcovia - Kolekcia

Exkluzívna kolekcia iba na Martinus.sk a Martinus.cz

Vydavateľstvo
Eastone Books
Edícia
Kolekcie

Kolekcia titulov: Stručný sprievodca: Google AdWords, Stručný sprievodca: Podcasting, Stručný sprievodca: Online predaj

Čítaj viac

14,97 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Využite jedinečnú možnosť objednať si túto úžasnú kolekciu z vydavateľstva Eastone Books za vynikajúcu cenu!

Nájdete tu príručku pre každého, kto chce využiť internet ako zdroj príjmov a úspešne prezentovať svoje výrobky či služby. Základné informácie o tom, ako efektívne využiť podcasting, jeden z nástrojov internetového marketingu a stručný sprievodca online predajom vám prezradí mnohé tajomstvá na dosiahnutie úspechu v internetovom predaji.Stručný sprievodca: Google AdWords
Ako sa dostať na prvé miesto vo vyhľadávači Google a získať nových zákazníkov. Stručný sprievodca ku Google AdWords je príručka pre každého, kto chce využiť internet ako zdroj príjmov a úspešne prezentovať svoje výrobky či služby. Prináša všetky základné informácie o podstate a tajomstvách reklamy, pri ktorej platíte za kliknutie. Prezrádza, čo a ako sa na internete najlepšie predáva a ponúka cenné rady na vytvorenie úspešnej online kampane. Obsahuje názorné prípadové štúdie využitia Google AdWords v praxi a odporúčania na vylepšenie základných obchodných praktík. Vďaka zrozumiteľnému štýlu, ktorým je kniha napísaná, poskytne aj menej technicky zdatnému čitateľovi základné informácie potrebné na úspešné využitie AdWords.


Stručný sprievodca: Podcasting
Stručný sprievodca podcastingom vám poskytne všetky základné informácie o tom, ako efektívne využiť podcasting, jeden z nástrojov internetového marketingu, na zviditeľnenie svojej firmy, osoby, produktu či myšlienky a pomôcť im získať nielen vizuálnu identitu, ale aj hlas. Kniha obsahuje tiež množstvo dôležitých technických informácií, nevyhnutných pre vytvorenie, úpravu a nahrávanie podcastu. Jediné, čo okrem nich budete na začiatku potrebovať, je troška fantázie a predstavivosti. A ak vám nič nenapadá, nezúfajte, naše prípadové štúdie z reálneho života vás určite inšpirujú.


Stručný sprievodca: Online predaj
Peniaze online dnes môže zarábať každý, kto disponuje pripojením na internet. Na rozdiel od klasického podnikania v „kamennom“ obchode sa internetové podnikanie vyznačuje nízkymi vstupnými nákladmi – stačí len vedieť ako na to. Stručný sprievodca online predajom vám prezradí mnohé tajomstvá na dosiahnutie úspechu v internetovom predaji. Poradí, aký tovar sa predáva najlepšie, ako si nájsť voľné miesto na trhu a rozbehnúť podnikanie. Nájdete v ňom dôležité rady, ako: založiť obchod na internete, využiť platobný systém PayPal, optimalizovať vyhľadávanie, inzerovať formou „pay-per-click“ a vybavovať objednávky zákazníkov. Kniha tiež vysvetľuje základné legislatívne požiadavky a upozorňuje na úskalia, ktorým sa treba vyhnúť. Dočítate sa zaujímavé príbehy o ľuďoch, ktorí už v oblasti predaja na internete úspešne podnikajú, ako aj praktické informácie, ktoré pri elektronickom predaji potrebujete vedieť bez ohľadu na to, či chcete speňažiť svoj koníček alebo založiť na internete maloobchodnú prevádzku.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
128+144+136
Hmotnosť
468 g
Naše katalógové číslo
201404
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Rozmer
130×195 mm
Vydavateľstvo
Eastone Books

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

2,5 / 5

2 hodnotenia

0
1
0
0
1

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“