Hupsov šlabikár -
Hupsov šlabikár
24,70 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
24,70 €

Bežná cena Bežne 26,00 €

Ušetríte 5%

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Podporný multimediálny disk k Hupsovmu šlabikáru LIPKA® je určený najmä ako všetstranná pomôcka učiteľom 1. ročníka.

Hlavné menu multimediálneho disku je pre čo najjednoduchšiu orientáciu rozdelené na prípravné obdobie, nácvičné obdobie a zdokonaľovacie obdobie.

V prípravnom období si učiteľ nájde zrakovú rozcvičku, didaktické a interaktívne hry zamerané na rozvoj pozornosti a slovnej zásoby, úlohy na tvorbu viet, úlohy na vyvodenie prvej hlásky, dvojice hlások, úlohy na vyvodenie hlásky na konci slova, zábavné úlohy na spoznávanie jednotlivých písmen. Práca so šlabikárom poskytuje rozpracované úlohy zo šlabikára. Súčasťou prípravného obdobia je aj prezentácia Ako sa narodil HUPS s audiopríbehom, ktorý si učiteľ so žiakmi môžu spoločne vypočuť.

V nácvičnom období učiteľ nájde zoradené jednotlivé písmená podľa toho, ako sa preberajú v šlabikári. Ku každému písmenu sú spracované prezentácie s vyvodzovacími obrázkami, ktoré sú pre učiteľa veľmi dôležitou pomôckou, pracovné listy na utvrdzovanie tvaru daných písmen, didaktické a interaktívne hry na rozvoj pozornosti a slovnej zásoby, hry na vyvodenie hlásky na začiatku slova, na utvrdzovanie tvarov písmen a takisto na utvrdzovanie a opakovanie jednotlivých slov. Pri každom písmene je aj postup správneho písania jednotlivých písmen a maľovanky, ktoré u žiaka podporujú rozvoj motoriky. Učiteľ tak má možnosť premietnuť žiakom nielen správny tvar jednotlivých písmen, ale aj správny postup pri ich písaní.
Ako pomôcka slúži učiteľovi aj prezentácia s riadkami s pomocnou liniatúrou. Po premietnutí na interaktívnu tabuľu môže pomocou interaktívneho pera so žiakmi realizovať nácvik písania písmen, slov a viet. Práca so šlabikárom poskytuje rozpracované úlohy zo šlabikára.

Súčasťou každého písmena v druhej časti šlabikára je Hupsov slovník. Učiteľ v ňom nájde slová a výrazy z niektorých textov v šlabikári, ktoré môže využiť na čítanie, prácu s jednotlivými slovami, ale najmä na vysvetlenie významov jednotlivých slov a výrazov.

V zdokonaľovacom období učiteľ nájde didaktické, interaktívne a zábavné hry zamerané na rozvoj slovnej zásoby, pozornosti, zdokonaľovanie čitateľskej gramotnosti a takisto úlohy na rozvoj orientácie a zdokonaľovanie v nej a v práci s textom.

Na prácu s podporným multimediálnym diskom je potrebné materiálne a technické vybavenie: počítač alebo notebook, dataprojektor, premietacie plátno alebo biela keramická tabuľa či interaktívna tabuľa s interaktívnym perom.

  • Typ nosiča: DVD dáta
  • Obsah: inštalátor s navigačným programom
  • Technické požiadavky: všetky verzie OS Windows Vista a novšie
  • Licencia: na jeden počítač, časovo obmedzená na jeden školský rok
  • DVD obsahuje učivo vybrané pre 1. ročník základných škôl spracované vo forme prezentácií.
  • Multimediálny disk je vhodný na prácu na interaktívnej tabuli alebo na projekciu pomocou počítača a dataprojektora.
  • Disk obsahuje: úlohy zo šlabikára, rozširujúce úlohy, zrakovú rozcvičku, didaktické a interaktívne hry, pracovné listy, maľovanky, audiopríbeh, postup správneho písania písaných písmen.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Väzba
CD obal
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
200656
Rozmer
142×125 mm
ISBN
9788081460814
Hmotnosť
22 g
Vydavateľstvo
Aitec

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka