Knihy
E-knihy

Sviatočné pozdravy (s podpisom autora)

Anton Srholec

Anton Srholec bol slovenský rímskokatolícky kňaz a salezián, spisovateľ a charitatívny pracovník, zakladateľ a riaditeľ resocializačného centra Resoty.

Slovart, 2015
3-4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Slovart, 2015

Sviatočné pozdravy sú zbierka listov, ktoré Anton Srholec už 27 rokov posiela svojim priateľom a známym pri sviatočných príležitostiach. Listy píše, aby...

Čítaj viac

14,20 €

Bežná cena Bežne 14,95 €

Ušetríte 5%

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha je podpísaná autorom.

Želám Vám dar tešiť sa. Napriek všetkému. Máme na to stále veľa dôvodov.
Anton SrholecSviatočné pozdravy sú zbierka listov, ktoré Anton Srholec už 27 rokov posiela svojim priateľom a známym pri sviatočných príležitostiach. Listy píše, aby bol v kontakte s ľuďmi. Nebolo mu dopriate mať vlastnú farnosť, kde by sa nám pravidelne mohol prihovárať. Z jeho slov však necítiť zatrpknutosť, naopak, veľkú vďaku za to „že dostal viac, než očakával“. Odmieta predtlačené pohľadnice, na ktoré stačí pridať podpis a poslať. Kedysi listy tlačil tajne a posielal v niekoľkých várkach, aby nevzbudil žiadne podozrenie zo zakázanej činnosti.

Anton Srholec svojimi slovami šíri vieru, lásku a pozitívnu energiu. Nepoužíva veľké slová, no predsa hovorí o veľkých veciach. Sviatočné pozdravy Antona Srholca sú nadčasové a čítať si ich možno po dúškoch každý deň.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
192
Hmotnosť
474 g
Vydavateľstvo
Slovart
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
197879
Rozmer
140×200 mm
Rok vydania
2015

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Jozef Bakša
2.5.2016
Anton Srholec Sviatočné pozdravy
V dnešnej dobe je ťažké stretnúť, počuť a čítať Človeka. Pri čítaní knihy si čitateľ číta knihu a v pozadí počuje nenapodobiteľný hlas otca Srholca, ,ktorý sa nám prihovára tým, že si všíma veci zdanlivo malé, aby nám pripomenul veci veľké, ktoré majú skutočnú hodnoty. Aj u neho platí, že čím väčší človek, tým väčšia skromnosť. Jeho slová prinášajú skutočný pokoj v duši.
Čítaj viac
Siska
1.10.2015
Hodnotenie
Kniha je plná krásnych, pravdivých a zaujímavých myšlienok. Presne ako jej autor. Môžem iba doporučiť, pretože niektoré myšlienky sú stále živé a dokážu sa dotknúť takmer každého ľudského srdca.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Kniha je nositeľom civilizácie a hlasom jednotlivca.“

Barbara Tuchman