Medzinárodné účtovníctvo - Marián Kočner
Medzinárodné účtovníctvo
20,00 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Medzinárodné účtovníctvo

medzinárodné účtovné štandardy

Vydavateľstvo
Marián Kočner, 2013

Európska únia sa snaží chrániť investorov tým, že harmonizuje účtovné výkazníctvo spoločností kótovaných na burze. Pre používanie medzinárodných štandardov sa rozhodla, aby zachovala dôveru vo finančné trhy a zároveň uľahčila cezhraničné a medzinárodné...

Čítaj viac

20,00 €

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Európska únia sa snaží chrániť investorov tým, že harmonizuje účtovné výkazníctvo spoločností kótovaných na burze. Pre používanie medzinárodných štandardov sa rozhodla, aby zachovala dôveru vo finančné trhy a zároveň uľahčila cezhraničné a medzinárodné obchodovanie s cennými papiermi. Od roku 2005 sú všetky kótované spoločnosti Európskej únie, vrátane bánk a poisťovní, povinné pri zostavovaní konsolidovanej účtovnej uzávierky používať medzinárodné účtovné štandardy IAS/IFRS. Obsahová a metodická stránka učebnice vytvára požadovaný priestor pre získanie základných vedomostí, ktoré si študenti budú prehlbovať a rozširovať po absolvovaní predmetov "Základy účtovníctva", "Finančné účtovníctvo a "Účtovníctvo bánk".
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
194
Rozmer
154×215 mm
Hmotnosť
378 g
ISBN
9788089410279
Rok vydania
2013
Naše katalógové číslo
194899
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Marián Kočner

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka