Knihy
E-knihy

Goblini

Fragment, 2015
4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Fragment, 2015
Edícia
Goblini

Goblini sú banda neustále sa mlátiacich nevychovancov. Lišiak je však iný, je múdry a prešibaný… Ako jediný cíti prítomnosť starých kúziel, ktoré sa prebúdzajú, a začínajú sa diať naozaj zvláštne veci. A on bude pri tom! Vrhne sa, i keď nie dobrovoľne...

Čítaj viac

7,20 €

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Goblini sú banda neustále sa mlátiacich nevychovancov. Lišiak je však iný, je múdry a prešibaný… Ako jediný cíti prítomnosť starých kúziel, ktoré sa
prebúdzajú, a začínajú sa diať naozaj zvláštne veci. A on bude pri tom! Vrhne sa, i keď nie dobrovoľne, do najdivokejšieho dobrodružstva v histórii Goblinov.
Svet nevychovaných goblinov vás chytí za srdce

Bratislava 9. 4. 2015 – Poďte s nami prežiť najdivokejšie dobrodružstvo v histórii goblinov!
Bláznivé ušaté malé stvorenia si obľúbite už po prečítaní prvých stránok. Ich nevyberaný slovník rozosmeje nielen deti, ale aj dospelých.
Zbystrite pozornosť! Na pulty kníhkupectiev prichádza banda neustále sa mlátiacich nevychovancov. Prosím, zoznámte sa s goblinmi!
Prvá časť edície Goblini od autora Philipa Reevea vyšla vo Vydavateľstve Fragment.

Goblini sú bytosti zrodené zo samotnej zeme. Vôbec sa na seba nepodobajú. Niektorí majú telo pokryté šupinami, iní sú chlpatí. Niektorí majú špicaté nosy a plápolajúce uši, iní majú tesáky a pazúry. Neustále sa bijú a kradnú. Aj napriek tomu sa však ešte stále riadia starými zákonmi svojej pevnosti – Štiepeniska. Lenže Lišiak je zvláštny goblin, je múdry a hlavne prešibaný. Vrhne sa, i keď nie úplne dobrovoľne, do najdivokejšieho dobrodružstva v histórii goblinov. Gobliní „vyberaný“ slovník je veľmi chytľavý. Napríklad také nasraváky sú u goblinov spodky, vytrieťritné kopy sú haldy kníh, ktoré obsahujú zlovochody a bízmená (slová a písmená). Tieto výrazy budú deti jednoznačne milovať.
Ďalšou zaujímavosťou knihy je, že autor príbehu Philip Reeve je aj ilustrátorom roztomilých záhadných bytostí.
Želáme príjemné čítanie spolu so zelenými ušatými stvoreniami.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Goblini - Philip Reeve
Sila rozumu v bláznivej dobe - Ján Markoš
18,36 €
Ušetríte 2,74 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Goblins
Rozmer
125×186 mm
ISBN
9788056400210
Vekové odporúčanie
11+
Počet strán
296
Hmotnosť
270 g
Rok vydania
2015
Naše katalógové číslo
194261
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Fragment

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0

8
29.3.2015
Goblins
Tak aby ste vedeli nasraváky sú u goblinov spodky. Vytrieťrite sú papiere a nihy, sú jednoducho knihy, ktoré neobsahujú slová a písmená ale zlovochody a bízmená. Slovo ako nasraváky musia deti jednoducho milovať a dosýtosti sa na tom smiať. Možno práve preto je v zahraničí táto kniha tak obľúbená. Je to jednoduché a vtipné a takto to proste na deti funguje.

Pokiaľ máte chuť na niečo jednoduché, vtipné a tak trošku detské knihu naozaj odporúčam. Ja som si pri nej príjemne oddýchla a aj ma pobavila. Občas treba troška vypnúť od všetkých tých vrážd a násilností v knihách a treba si prečítať niečo veselé. A čo je veselšie než detská kniha? Alebo ňou potešte niekoho komu je určená a to sú samozrejme deti.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Goblini - Philip Reeve
Sila rozumu v bláznivej dobe - Ján Markoš
18,36 €
Ušetríte 2,74 €

„Ľudia hovoria, že život je tá najúžasnejšia vec. Mňa viac baví čítať.“

Logan Pearsall Smith