Harriet Beecher Stowe: Chalúpka strýčka Toma. Ikar, 2023.
Mortum: Středověká detektivka - Sergey Minevich, REXhry, 2023

41,99 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Mortum: Středověká detektivka

Mortum: Středověká detektivka je atmosférická hra na dedukciu a dobrodružstvo, ktorá sa odohráva v pochmúrnom svete vytvorenom podľa vzoru stredovekej Európy, v ktorej ožívajú... Čítať viac

Vek
14+
Výrobca
REXhry, 2023

Mortum: Středověká detektivka je atmosférická hra na dedukciu a dobrodružstvo, ktorá sa odohráva v pochmúrnom svete vytvorenom podľa vzoru stredovekej Európy, v ktorej ožívajú legendy, povery a najhlbšie ľudské obavy... Čítať viac

  • Hra
  • Čeština

41,99 €

Posielame do piatich dní

Naši škriatkovia odporúčajú

Ed Sheeran: Autumn Variations - Hudobné albumy, 2023

Viac o produkte

Mortum: Středověká detektivka je atmosférická hra na dedukciu a dobrodružstvo, ktorá sa odohráva v pochmúrnom svete vytvorenom podľa vzoru stredovekej Európy, v ktorej ožívajú legendy, povery a najhlbšie ľudské obavy.

Vžite sa do úloh agentov tajnej organizácie a skúmajte záhadné a vzrušujúce udalosti. V priebehu troch prepojených scenárov budete riešiť záhady a stretávať sa s fascinujúcimi postavami, ktoré sú súčasťou jedného rozvetveného príbehu. Každý prípad ponúka hutné množstvo obsahu a vyžaduje na hranie až tri hodiny.

Svet hry Mortum môžete objavovať voľne a akýmkoľvek spôsobom, v závislosti od agentov, ktorých ste si vybrali. Dozerajte na podozrivé osoby, alebo vyšlite agentov, aby ich hľadali pod rúškom utajenia, či s nimi rôzne interagovali. Zhromažďujte informácie vypočúvaním podozrivých alebo nenápadným rozhovorom. Vyberte si svoj vlastný spôsob, ako napredovať hrou. Nebudete strácať čas, vyhrniete si rukávy a vykopnete zopár dverí, alebo sa budete spoliehať na nenápadnosť a diskrétnosť a budete umne poťahovať nitkami, aby ste sa vyhli nechcenej pozornosti?

Počas každého kola si hráč vyberie jednu z dostupných kariet. Tieto karty môžu predstavovať stopu, miesto, výsluch svedkov atď. Pomocou kariet a špeciálnej akcie, ktoré dostali počas vyšetrovania, hráči zisťujú, čo sa vlastne stalo. Len vy a vaše rozhodnutia rozhodnú o tom, ako sa udalosti nakoniec vyvinú. Našľapujte opatrne. Vitajte v Mortum!
Počet hráčov: 1-6 hráčov
Dĺžka hry: 120-180 min.
Čítať viac
Rozmery krabice
270×270 mm
Hmotnosť
1590 g
Jazyk
čeština
Vekové odporúčanie
14+
Naše katalógové číslo
1939659
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila hra vám?

Vydavateľstvo REXhry

Čítať viac

„Na jeho očiach je niečo zvláštne - dokážete sa do nich zamotať ako do pavučiny.“

Road trip - Beth O'Leary, 2022
Road trip
Beth O'Leary