Hry

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?
Kniha: Svitky z londýnského mostu (Jana Maffet Šouflová). Straky na vrbě, 2015
Kniha: Svitky z londýnského mostu (Jana Maffet Šouflová). Straky na vrbě, 2015

Svitky z londýnského mostu

Lehce humorná detektivka s fantasy prvky odehrávající se na londýnském mostě roku 1306. Na této monumentální stavbě připomínající svérázné město se kromě nekonečných davů... Čítať viac

Vydavateľstvo
Straky na vrbě, 2015
376 strán
7 hodín čítania
Vychádzame z priemerného údaju o rýchlosti čítania 230 slov za minútu, od knihy ku knihe a čitateľa ku čitateľovi sa to však môže líšiť.

Lehce humorná detektivka s fantasy prvky odehrávající se na londýnském mostě roku 1306. Na této monumentální stavbě připomínající svérázné město se kromě nekonečných davů pocestných vyskytují i duchové, rozličná tajemná stvoření a samozřejmě lapkové... Čítať viac

  • Pevná väzba s prebalom
  • Čeština
Vypredané
Ach, mrzí nás to, z tejto knihy sa už predali všetky výtlačky a nemáme ju na sklade my ani vydavateľ :( Teoreticky však môžete mať šťastie v niektorých iných obchodoch, ktoré ešte nepredali posledné kusy.

Naši škriatkovia odporúčajú

Ikonická séria. Záver trilógie Láska podľa čísel. Kniha Jedenásť škandálov na získanie vojvodovho srdca, Sarah MacLean. Vydavateľstvo Ikar, 2026. Zistiť viac

Viac o knihe

Lehce humorná detektivka s fantasy prvky odehrávající se na londýnském mostě roku 1306. Na této monumentální stavbě připomínající svérázné město se kromě nekonečných davů pocestných vyskytují i duchové, rozličná tajemná stvoření a samozřejmě lapkové, podvodníci a vrazi.

Vyřeší londýnský konstábl Thomas Collingham a jeho přítel koroner Lionet zapeklitý případ muže, který byl zabit desetkrát, poradí si s případem svaté kočky, vybojují zápas s ohnivým salamandrem a zjistí, jak je možné, aby nebožtíci tancovali?
Naše katalógové číslo
190676
Počet strán
376
Väzba
pevná väzba s prebalom
Rozmer
150×220 mm
Hmotnosť
585 g
ISBN
9788087364475
Rok vydania
2015
Štýl
mysteriózny, napínavý, humorný
Jazyk
čeština
Pôvod
Česko
Vydavateľstvo
Straky na vrbě
Pre koho
pre mužov, pre ženy
Kategorizácia

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,8 / 5
3
1
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Mato
Neoverený nákup
17.11.2021
Stredoveke fantasy
Kniha zacina ako klasicka detektivka zo stredoveku, rozdelena do viacerych kapitol. Kazda kapitola znamena samostatny detektivny pribeh na vyriesenie. Jednotlive kapitoly su pribehovo prepojene do vacsieho romanoveho celku. Sympaticka hlavna postava napriek nepriazni osudu dokaze ziskat funkciu Koronera londynskeho mosta a stava sa stredobodom detektivnych a konspiracnych situacii. Co v pribehu najskor vyzera ako prejavy nahody a stastia hlavnej postavy sa postupom casu pretavuje do fantasknych prvkov a v poslednych kapitolach uz mozeme hovorit o "urban" fantasy 14. storocia. Pre zaujimavost: Autorka ako graficka doplnila knihu na zaciatku nacrtom hlavnych postav. A pred kazdou kapitolou zoznamom ucastnikov deja a ich kratkym opisom, co celkom pomaha pri orientovani sa v pribehu.
reagovať
Overený zákazník
12.2.2017
výborrrrné
Autorka nevie len hrať na harfe, pekne kresliť, ale aj výborne písať.
Svitky ma chytili od začiatku, ponoril som sa do éteru stredovekého londýnskeho mosta a už ma to nepustilo, pokiaľ som to nedočítal. Miestami môžu čitatelovi prekážať riešenia a vyvrcholenia príbehov štýlom deus ex machina, ale keďze sú to historické detektívky s fantasy prvkami je to dovolené, takmer žiadúce.
Veľmi sa mi páčili aj obálka, kresby, mapy, členenie a štruktúra knihy a aj doslov autorky - historická nóta, ktorá by nemala chýbat v každom historickom románe, aby nasýtila čitateľa bažiaceho po histórii a faktoch.

Dúfam, že autorka bude pokračovať a čoskoro nás poteší ďalšími príbehmi konstábla Thomasa.

Navyše: anglická verzia tejto knihy by sa možno mohla uchytiť aj v Anglicku a možno aj v Škótsku, veď ako hovorí samotný Wallace (teda len jeho hlava): Víš, na to, že jši Angliššan, tě mám docela rrrád...
reagovať

Mladé dievčatá v sebe živia mnoho hlúpych nádejí, Sajury. Nádeje sú ako ozdoby do vlasov. Dievčatá ich chcú mať priveľa. Keď zostarnú, vyzerajú hlúpo aj s jednou.
Kniha: Pamäti gejše (Arthur Golden), 2006
Pamäti gejše
  • Arthur Golden