Knihy
E-knihy

Spectacular Slovakia

Travel guide

  The Rock, 2014
  Okamžitý download
  PDF
  Vydavateľstvo
  The Rock, 2014

  Prvý komplexný, moderný sprievodca v angličtine, ktorý predstavuje Slovensko nielen cez architektúru a prírodu, ale aj cez ľudí a príbehy. Praktický vreckový formát obsahuje všetky informácie potrebné pre objavovanie Slovenska...

  Čítaj viac

  8,90 €

  Bežná cena Bežne 12,90 €

  Ušetríte 31%

  Okamžite na stiahnutie

  Odporúčané tituly a kolekcie

  8,90 €

  Viac o e-knihe

  Prvý komplexný, moderný sprievodca v angličtine, ktorý predstavuje Slovensko nielen cez architektúru a prírodu, ale aj cez ľudí a príbehy. Praktický vreckový formát obsahuje všetky informácie potrebné pre objavovanie Slovenska.

  Medzinárodný tím prestížneho anglického týždenníka The Slovak Spectator prináša na 312 stranách viac ako 1 000 fotografií; takmer 500 profilov miest a pamiatok; 35 leteckých nákresov hradov, katedrál a historických centier; 22 máp a zároveň 32 cestovateľských tém, ktoré sprevádzajú čitateľa aj na menej známe miesta. Súčasťou cestovateľa je aj rozkladacia mapa Slovenska.

  Vďaka svojmu rozsahu a štruktúre predstavuje Slovensko v súvislostiach. Je vhodný nielen pre ľudí žijúcich v zahraničí, ale aj pre jazykovo zdatných Slovákov, ktorí majú možnosť nanovo objaviť Slovensko a cez svoju skúsenosť ho ďalej predstavovať svetu.
  Na stránkach sprievodcu môžu čitatelia nájsť desiatky hradov, kaštieľov, stredovekých miest, jaskýň, kúpeľov... V rámci cestovateľských tém sa dočítajú aj o miestach, kde sa dá jazdiť tankom, opravovať hrady, sledovať medvede v divočine či o tipoch ako a kde ušetriť. Základný obsah aj dizajn je možné nájsť v ukážke strán.


  Spectacular Slovakia

  The first comprehensive, modern guide to Slovakia in English presents the country not just through its architecture and nature, but also through people and stories. A handy, pocket-sized format contains all the information necessary to discover Slovakia.

  The international team of the prestigious English language weekly The Slovak Spectator presents on 312 pages more than 1,000 photos; almost 500 profiles of cities and monuments; 35 aerial drawings of castles, cathedrals and historical centres; 22 maps, and 32 travel topics that take readers through lesser known sights. The guide also includes a pull-out map of Slovakia.

  Thanks to its scope and structure, the guide introduces Slovakia while providing context. It is suitable not only for people living abroad, but also for language-skilled Slovaks who can discover Slovakia anew, and through their experience can then present it further, to the world.
  Readers can find in the guide’s pages dozens of castles, mansions, mediaeval cities, caves, spas and more. In the travel topics section, they can also learn about places where one can ride a tank, reconstruct castles, track bears in the wild or discover tips for saving money. The basic contents and layout of the guide can be found on the sample pages.

  Veľkost PDF súboru/PDF size: 132MB
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Spectacular Slovakia -
  Betónová blondína - Michael Connelly
  17,89 €
  Ušetríte 7,96 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Recenzie

  Ako sa vám páčila e-kniha?

  5,0 / 5

  3 hodnotenia

  3
  0
  0
  0
  0

  Wictorko
  8.10.2019
  Perfektný sprievodca Slovenskom
  Knižka je ideálnym darčekom pre priateľov zo zahraničia, ale aj pre rodeného slováka, ktorý sa chce inšpirovať kam vyraziť za spoznávaním vlastnej krajiny. Slovensko je nádherná krajina a táto knižka všetku tú krásu ponúka v tlačenej forme. Čítaj viac

  Kúpte spolu
  Spectacular Slovakia -
  Betónová blondína - Michael Connelly
  17,89 €
  Ušetríte 7,96 €

  „Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

  Džin - Martin M. Šimečka
  Džin
  Martin M. Šimečka