Nezmeškajte 5-eurovú poukážku ako darček k nákupu! Viac info Nezmeškajte 5€ poukážku k nákupu! Viac info
Čas cestovať Afrikou - Pavol Straňák
Čas cestovať Afrikou
4,95 €
Knihy
E-knihy
4,95 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Pre autora knihy nastal "Čas cestovať Afrikou". Sen o vzdialených krajinách, dobrodružných výpravách, divokých domorodcoch, neprebádaných územiach či zvláštnych kultúrach vznikol v školských časoch s atlasom sveta v ruke. Po rokoch sa nerozplynul. Naopak. Získal reálnejšie kontúry, vykryštalizoval sa na konkrétne plány. Najlepšie dôvody niekam ísť sú tie úplne jednoduché. Snahou autora bolo, aby táto kniha ponúkla úprimný pohľad, dojmy z prvej ruky, zážitky aj poznatky nadobudnuté počas výpravy do krajín južnej Afriky.
V spoločnosti životnej partnerky aj tej dočasnej s pohonom 4x4, odkrýva kilometer po kilometri rúško neznáma a premieňa ho na farebnú zmes prírodných krás národných parkov Namib-Naukluft, Skeleton Coast, Etosha, hrdých domorodcov z kmeňa Himbov či z posledných síl o život bojujúcich Krovákov, jedinečnej delty rieky Okavango aj vodopádov Dr. Livingstonea.
Autor sa s plnou vážnosťou venuje fotografovaniu. Výsledkom toho je, že fotografie v tejto knihe nie sú iba doplnkom alebo akousi prílohou. Čitateľovi umožňujú nechať sa uniesť do južnej Afriky. Je čas ísť, čas cestovať. Toto je ten moment.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Čas cestovať Afrikou - Pavol Straňák
Vyšší spravedlnost - Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt
14,45 €
Ušetríte 9,25 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
190404
Rok vydania
2014
Vydavateľstvo
ZEM OBRAZOM

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0
Čítaj viac
Kúpte spolu
Čas cestovať Afrikou - Pavol Straňák
Vyšší spravedlnost - Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt
14,45 €
Ušetríte 9,25 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev