Knihy
E-knihy

Cesty rozprávkami

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Richard Lunter - Kicom, 2014

Kde bolo, tam bolo, kde sa lúky od margarétok beleli a kde fialky voňali, kde v hlbokých lesoch žilo plno zveri a vo vodách plávalo plno rýb, tak v tej krajine žil jeden slon. Bola to samička a volali ju Euferalda. Žila si pekne sama...

Čítaj viac

6,50 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

6,50 €

Viac o e-knihe

Kde bolo, tam bolo, kde sa lúky od margarétok beleli a kde fialky voňali, kde v hlbokých lesoch žilo plno zveri a vo vodách plávalo plno rýb, tak v tej krajine žil jeden slon. Bola to samička a volali ju Euferalda. Žila si pekne sama a akurát čakala svoje prvé sloníča. Už čoskoro malo na svet prísť, ale Euferalda sa nemala kde na zimu uchýliť. A tak sa vydala na cestu pohľadať si nejaké miesto, kde by mohla v kľude prezimovať. Hľadala, ale nič nenašla, len jeden starý dom, v ktorom celé roky už nikto nebýval. Vošla dovnútra a rozhliadala sa. Bol pre ňu trošku primalý, ale rozhodla sa v ňom ostať. Kým ešte vládala, zašla si na lúku natrhať trávu, ktorú si usušila a pripravila z nej lôžko na zimu a niečo si nechala na jedenie. Keď nadišla zima, tak slonica priviedla na svet krásne zdravé sloníča. Dala mu meno Floník. A to preto, lebo mal dlhý chobotík, dlhší, než mali iné sloníčatá.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Cesty rozprávkami - Oľga Cicuová
V lete ti poviem, ako sa mám - Eva Urbaníková
15,49 €
Ušetríte 4,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
55
Vydavateľstvo
Richard Lunter - Kicom
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
189914
Rok vydania
2014

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,0 / 5

1 hodnotenie

0
0
1
0
0

Sabina Bašťovanská
8.4.2015
CESTY ROZPRÁVKAMI
CESTY ROZPRÁVKAMI
Oľga Cicuová

Krásna rozprávková knižka obsahujúca 19 klasických rozprávok. Nechýbajú bežne známe jednoduché príbehy o princeznách, zakliatom princovi, čarodejniciach a iných rôznych premenách. Rozprávky sú relatívne krátke, čo vidím ako veľké plus. Knižka prináša tiež lásku k prírode, pravidlá slušnosti a spravodlivosti.
Stojí za prečítanie nielen pre detských čitateľov. Čosi prinesie aj dospelým, ktorí si prostredníctvom tejto zbierky možno spomenú na svoje vlastné detstvo.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Cesty rozprávkami - Oľga Cicuová
V lete ti poviem, ako sa mám - Eva Urbaníková
15,49 €
Ušetríte 4,00 €