Knihy
E-knihy

Jak poznat, když vám někdo lže

Příručka bývalého agenta FBI

Grada, 2013
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Grada, 2013

Bývalý expert FBI a autor světového bestselleru Jak prokouknout druhé lidi přichází s knížkou, díky které zaručeně poznáte, že vám někdo lže. V této praktické příručce najdete více než 200 nejčastějších příznaků lhaní...

Čítaj viac

6,05 €

Bežná cena Bežne 7,81 €

Ušetríte 23%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Bývalý expert FBI a autor světového bestselleru Jak prokouknout druhé lidi přichází s knížkou, díky které zaručeně poznáte, že vám někdo lže. V této praktické příručce najdete více než 200 nejčastějších příznaků lhaní, projevů podvodného chování, zatajování informací apod. Díky rozdělení projevů jednotlivých částí těla od hlavy až k patě knížku využijete snadno a rychle. Je výborným pomocníkem pro všechny, kteří přicházejí do kontaktu s druhými lidmi, tedy opravdu pro každého. Je neocenitelná, ať už jste rodič, partner, student, zaměstnanec či zaměstnavatel — budete schopni odhalovat lež ve všech oblastech vašeho života.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Jak poznat, když vám někdo lže - Joe Navarro
Barva půlnoci - L.J. Shen
14,55 €
Ušetríte 7,31 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

6 hodnotení

4
0
1
0
1

Tomáš
2.12.2018
stručná, no výstižná
Ak Vás zaujíma reč tela, tak táto knižka je ako stvorená pre Vás. Sám som prečítal viacero podobných a značne rozsiahlejších kníh z tejto oblasti, no táto je najlepšia s akou som sa doteraz stretol. Jednoduché a zrozumiteľné opisy najčastejších prejavov ľudského správania pri klamaní, zatajovaní a vyhýbaní sa odpovediam. Autor Joe Navarro systematicky opisuje jednotlivé časti ľudského tela od hlavy až po päty a opisuje aj tie najmenšie náznaky toho, že osoba, s ktorou sa práve rozprávate Vám pravdepodobne nehovorí pravdu. Pri čítaní tejto knihy som si veľakrát uvedomil, že presne takto sa sám správam, keď sa chcem vyhnúť nejakej nepríjemnej odpovedi. Joe Navarro však zároveň vždy upozorňuje, že niektorý znak reči tela môže znamenať aj niečo iné ako klamstvo a následne vždy názorne vysvetlí, ako jeden a ten istý prejav môže v inej situácii znamenať niečo úplne odlišné. Po prečítaní knihy som si začal väčšmi všímať jednotlivé náznaky ľudského správania, ktoré autor opisuje, či už na sebe alebo na ľuďoch, s ktorými prichádzam do kontaktu, a to sa mi pri iných knihách z tejto oblasti nestalo. Táto kniha z Vás síce ľudský detektor lži nespraví, pretože nikdy si svojimi závermi nemôžete byť stopercentne istí (čo platí aj pri polygrafe, takže nebuďte sklamaní), ale pomôže Vám pochopiť ľudské správanie a pri aplikovaní jej poznatkov v praxi Vám občas naznačí, že by ste nemali veriť všetkému, čo Vám práve niekto hovorí.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Jak poznat, když vám někdo lže - Joe Navarro
Barva půlnoci - L.J. Shen
14,55 €
Ušetríte 7,31 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green