Láska bez úzkosti - Leslie Becker-Phelps

13,80 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Láska bez úzkosti
Novinka

Vytvorte si milujúci vzťah, po akom ste vždy túžili.

Vyliečte sa z komplikovanej vzťahovej väzby a vytvorte si milujúci vzťah, po akom ste vždy túžili. Nastal čas, aby ste zastavili utrpenie, keď trávite hodiny premýšľaním, či je... Čítať viac

Vydavateľstvo
Grada, 2023
Počet strán
240

Vyliečte sa z komplikovanej vzťahovej väzby a vytvorte si milujúci vzťah, po akom ste vždy túžili. Nastal čas, aby ste zastavili utrpenie, keď trávite hodiny premýšľaním, či je váš vzťah stále v poriadku alebo či sa chystá prejsť krízou... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina
15,99 €

13,80 €

-14 %
platí do 1. 2. 2023
Na sklade, posielame ihneď

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Nazval vás váš romantický partner závislou, neistou, zúfalou alebo žiarlivou? Nikto si nechce priznať, že tieto vlastnosti má, ale ak ste neustále v strehu, pociťujete vo vzťahu úzkosť alebo si robíte prehnané  obavy, môžete trpieť úzkostnou pripútanosťou a strachom z opustenia, ktoré sú často zakorenené v zážitkoch z raného detstva. V tejto knihe sa naučíte, ako prekonať svoju úzkosť pomocou súcitného  sebauvedomenia, čo je technika, ktorá vám umožní rozpoznať svoje negatívne myšlienky či nezdravé vzorce. Postupne v štyroch častiach zistíte, ako a prečo vznikajú vaše konflikty vo vzťahu. Zmenu budete iniciovať tým, že sa začnete zaoberať prekážkami, ktoré vám bránia v pestovaní šťastných vzťahov. Naučíte sa vytvoriť si intímne spojenia s pocitom bezpečia. 

Nastal čas, aby ste zastavili utrpenie a prehnané analyzovanie svojho vzťahu. Raz a navždy sa zbavíte neistoty a naučíte sa, ako si vybudovať láskyplný vzťah, po akom ste vždy túžili.
Čítať viac
Originálny názov
Insecure in Love
Počet strán
240
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
145×205 mm
Hmotnosť
310 g
ISBN
9788080904463
Rok vydania
2023
Naše katalógové číslo
1807977
Jazyk
slovenčina
Preklad
Pôvod
Spojené štáty
Vydavateľstvo
Grada
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
29,26 €
Ušetríte 2,19 €

Hodnotenia

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie, kritiky

„Táto kniha, písaná zábavným a prístupným spôsobom, vám pomôže pochopiť, prečo ste vo svojich vzťahoch neistí. Pomôže vám tiež vyliečiť sa, aby ste mohli mať zdravšie vzťahy s ostatnými a možno, čo je ešte dôležitejšie, so sebou samým."
Kristin Neff, PhD, autorka knihy Seba-súcit a docentka ľudského rozvoja a kultúry na University of Texas

"Ak ste single, zistíte, ako si máte vybrať partnera, ktorý je dostupný pre naplnený vzťah - niekoho, kto vás akceptuje a miluje pre to, kým ste. Ak ste vo vzťahu, nahliadnete do správania a motivácie vášho partnera a zistite, ako vytvoriť láskyplné spojenie, v ktorom sa obaja cítite skutočne cenení. „Kniha Láska bez úzkosti, nabitá relevantnými príkladmi zo skutočného života a účinnými cvičeniami, vám pomôže opustiť sebakritiku a sabotážne správanie a rozvinie skutočný súcit so sebou samým. Bez ohľadu na to, ako veľmi ste v minulosti trpeli, nakoniec pochopíte, ako vytvoriť šťastné, zdravé vzťahy a zažiť skutočnú, trvalú lásku."
Mali Apple a Joe Dunn, autori knihy The Soulmate Experience: Praktický sprievodca vytváraním výnimočných vzťahov

Čítať viac
Kúpte spolu
29,26 €
Ušetríte 2,19 €

„Ale práve ten slabý musí­ vedieť byť silný a odí­sť, keď ten silný je prí­liš slabý na to, aby mohol tomu silnému ublí­žiť.“