Knihy
E-knihy

Four

Adult edition

4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
HarperCollins, 2014
4. diel série
Divergent

Fans of the Divergent series by No. 1 New York Times bestselling author Veronica Roth will be thrilled by Four: A Divergent Collection, a companion volume that includes four pre-Divergent stories told from Tobias Eaton's point of view...

Čítaj viac

11,91 €

Bežná cena Bežne 12,50 €

Ušetríte 5%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Fans of the Divergent series by No. 1 New York Times bestselling author Veronica Roth will be thrilled by Four: A Divergent Collection, a companion volume that includes four pre-Divergent stories told from Tobias Eaton's point of view. DIVERGENT - a major motion picture in 2014. Readers first encountered Tobias Eaton as "Four" in Divergent. His voice is an integral part of Allegiant. Readers will find more of this charismatic character's backstory told from his own perspective in Four: A Divergent Collection. When read together, these long narrative pieces illuminate the defining moments in Tobias Eaton's life. The first three pieces in this volume - "The Transfer," "The Initiate," and "The Son" - follow Tobias's transfer from Abnegation to Dauntless, his Dauntless initiation, and the first clues that a foul plan is brewing in the leadership of two factions. The fourth story, "The Traitor," runs parallel with the events of Divergent, giving readers a glimpse into the decisions of loyalty - and love - that Tobias makes in the weeks after he meets Tris Prior. Exclusive scenes included!
Čítaj viac
Kúpte spolu
Four - Veronica Roth
Divergent Trilogy - Veronica Roth
38,55 €
Ušetríte 1,90 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
285
Hmotnosť
390 g
Rok vydania
2014
Väzba
pevná väzba s prebalom
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
HarperCollins
Rozmer
137×205 mm
ISBN
9780007582891
Naše katalógové číslo
179413

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,4 / 5

25 hodnotení

109
37
18
6
3

Denisa Navalanyová
10.1.2017
Super!
Po prečítaní experimentu vo mne ostal taký ten nepríjemný pocit prázdnoty, ktorý ostane, keď dočítate nejakú super knihu a už viete, že aj keby ste ju čítali znova, už nebudete mať z toho ten super pocit ako prvýkrát. Kniha Štyri tento pocit prázdnoty perfektne zaplnila a mohla som niektoré časti Divergencie zažiť znova. Úžasne písané, skvelý nápad. Pre každého fanúšika Divergencie je to povinné čítanie :)
Čítaj viac
lucy
9.11.2016
Názor čitateľa
kniha ako aj celá seria sa mi páčila,zaujala ma zápletka ale aj celkovo ako autorka dokázala vymysielť celkom nové prostredie,nový svet a všetko čo s tým súvisí...nemusí sa páčiť každému no mňa rozhodne zaujala :)
Čítaj viac
Tomaš Hreben
2.6.2016
doplnenie infrormacii
Knizka bolapisana zaujimavym sposob a sam som ostaval prekvany styoho co vsetko sa stihlo udiat pocas prvej knihy divegencia a ako sa na niektore udalsoti pozeral Tobias. Velmi ocenujem ze autorka napisala aj tieto 4 pribehy a dala nam moznost nahliadnut na cast pribehu aj s pohladu Tobiasa.
Čítaj viac
Zuzana Rongeová
Zuzana Rongeová
30.5.2016
Milujem ho...uhm... teda tú knihu :D :*
Štyri - Tobias je úplne dokonalý. Vždy som chcela o ňom vedieť viac a vidieť svet divergentných z jeho pohľadu a teraz je to už možné. :* On je dokonalý, aj keď jeho detstvo také nebolo. Chápem jeho rozhodnutie v 16-tich rokoch. Všetci ho milujeme a aj budeme pretože je to neodmysliteľná postava série Divergencia a bez neho by to nebolo trošičku ono aj keď hlavná je tam Tris, ktorá je zase neodmysliteľná súčasť jeho. :* :3 I LOVE IT. :D
Čítaj viac
Pavlina Cenknerová
Pavlina Cenknerová
23.5.2016
Nádherná bodka
Na "poslednú" knihu Divergencie som sa veľmi tešila. Je super, že vidíme veci aj z Tobiasovho pohľadu. Autorka prezradí aj to čo sme sa doposiaľ nedozvedeli alebo niektoré veci objasní až do poslednej bodky. A pre milovníkov Tris a Tobiasa je v knihe pár scén, ktoré už poznáme, ale zo ženského pohľadu.
Čítaj viac
Michaela Turčanová
Michaela Turčanová
17.5.2016
Názor čitateľa
Skvelá kniha, ostatne ako všetky zo série Divergencia. Bolo skvelé nahliadnuť do Tobiasovho života. Veľmi sa mi páčilo ako autorka čitateľom priblížila čím všetkým musel Tobias prechádzať a ako náročne bolo pre neho opustiť svoju frakciu aj po tom, čo sa už ocitol medzi Neohrozenými.
Čítaj viac
Alena Čavojcová
Alena Čavojcová
12.5.2016
super
Knižka troška iná ako ostatné zo série. Je to ale spôsobené, že je to písané z pohľadu Tobiasa. Určite sa oplatí prečítať najprv prvé 3 a potom túto. A budete možno robiť to čo ja, šetriť si strany :) ale je ten typ kníh, čo si človek môže prečítať aj dva krát.
Čítaj viac
Henrieta Dragulová
Henrieta Dragulová
11.5.2016
Názor čitateľa
naozaj príjemná oddychová nostalgická spomienka na predchádzajúce časti. hoci som tajne dúfala, že sa do vybraných scénok dostanú iné, ani tieto nesklamali. len škoda, že napriek tomu, aká je hrubá sa dá prečítať za deň
Čítaj viac
Michaela Beňová
Michaela Beňová
11.5.2016
Four
Veľmi som sa tešila na knihu, na jej krásny obal a na samotného Štyriho a jeho príbeh. Kniha bola super, čitateľ sa dozvie viac zo života a pohľadu. Troška ma sklamalo, že tam nebolo viac scén s Tris a miestami to bolo trošíčku nudné ale aj napriek tomu som rada, že som si ju mohla prečítať.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Four - Veronica Roth
Divergent Trilogy - Veronica Roth
38,55 €
Ušetríte 1,90 €

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka