Knihy
E-knihy
20,96 €

Bežná cena Bežne 21,99 €

Ušetríte 5%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Obsáhlé dílo zahrnující teorii, praxi a filosofii autentické Hathajógy tak, jak je předávána v základních spisech jogínské šástry.

Kniha se obrací k náročnějším hledajícím s vysokými ombicemi, kteří touží po hluboké transformaci a sebeuskutečnění. Umožňuje jim jasnou a srozumitelnou formou získat přístup k opravdové józe a tím i k praktikám, jež byly až do dnešní doby zahaleny rouchem tajemství.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Klasická hathajóga - Reinhard Gammenthaler
Hathajóga - Karel Werner
30,96 €
Ušetríte 1,03 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
384
Hmotnosť
1140 g
Rok vydania
2014
Väzba
pevná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Fontána
Rozmer
175×245 mm
ISBN
9788073367510
Naše katalógové číslo
178272

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

3 hodnotenia

3
0
0
0
0

Martin Kordoš
11.7.2014
Kundalini-Yoga
Osobne som veľmi rád, že sa nám táto kniha dostala na Slovensko v preklade. Kniha je v pevnom obale a je kvalitne spracovaná, toť stránka vonkajšia. Je to asi prvá kniha zrozumiteľným prekladom, v ktorej sa nachádza a to hneď v kapitole prvej: Telesná Príprava, resp. Jóga-súkšma vjájama, tzv. jemné jógové cvičenia.Kniha tiež obsahuje Šat karmy (očistné techniky) a to je v druhej kapitole, tiež dobre popísané a sú tu spomenuté aj také, o ktorých sa hovorí pomenej. Zaujímavou kapitolou je kapitola tri., a to hlavne, kde sa zaoberá príčinami posunutia pupku a ich liečenie. Kapitola štyri je štandardná a to sú Asány (jogové pozície), je ich tam presne 108. Piata časť, či kapitola je o pránájáme a tiež sú tu už spomínané dychové cvičenia, ale ja nové, v iných literatúrach o jóge vynechané. Zaujímavosťou tejto kapitoly je časový rozvrh starých jogínov, ich stravovacie predpisy a aj nejaké tie recepty k tomu. Kapitola číslo šesť - mudry. rozdelené na tri časti a to Hasta mudry, Divja mudry a Panča-dhárana mudry. Opäť veľmi zaujímavé a hlavne niečo nové, a zopakujem to, niečo čo sa v bežných literatúrach o jóge nepíše. A to hlavne "khéčarí mudra", ktorá by bola pre dnešného zápaďana trochu drastická, kde je nutnosť použiť skalpel a narezať si pod jazykovú uzdičku. A v tejto knihe je celý postup detailne rozpísaný, ako aj iné techniky, ktoré sú tiež detailne opísané. Zhrniem to, kniha je veľmi cenná a hodnotná a objavujú sa v nej techniky, ktoré v dnešných moderných knihách o jóge sú akosi vynechané a táto kniha hovorí o nich otvorene. Kniha opisuje Hathajógu presne taká ako bola v ich počiatkoch. Nie tá marketingová dnešná jóga. P.S.: Skutočný názov knihy v originály nie je Hatha jóga, ale Kundalini-Yoga-Parampara.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Klasická hathajóga - Reinhard Gammenthaler
Hathajóga - Karel Werner
30,96 €
Ušetríte 1,03 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“