Knihy
E-knihy

Dramatikz: Výsledok Doby

Dramatikz je rapová skupina zo severného Slovenska fungujúca tri roky. Za toto obdobie stihli Radikal, Stopercent a DJ Yaksha vydať demo a dva promo mixtapy pod názvom “DRZee Tejp“ a “Druheee Drzeee Mixtape“...

Čítaj viac

2,85 €

Bežná cena Bežne 2,99 €

Ušetríte 5%

Posielame do 13 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o titule

Dramatikz je rapová skupina zo severného Slovenska fungujúca tri roky. Za toto obdobie stihli Radikal, Stopercent a DJ Yaksha vydať demo a dva promo mixtapy pod názvom “DRZee Tejp“ a “Druheee Drzeee Mixtape“, ktoré obsahovali spolupráce s množstvom známych slovenských a českých rapperov – Vec, Zverina, Moja Reč, Strapo, atď. Tvorba Dramatikz bola taktiež súčasťou viacerých kompilácií, ako napríklad “PreHlad 2008“ portálu Hip- hop.sk, či česko- slovenská výberovka Nejbr Hip- Hop Mix. Skupina odohrala viac než sto koncertov v kluboch na Slovensku a v Čechách a každoročne účinkuje na množstve letných festivaloch ako napr. Hodokvas, Totojehiphop, Pohoda, český Hip- Hop Kemp, či nemecký Rheinkultur. Dramatikz majú za sebou aj vlastné turné po Slovensku pod názvom DRZee TyNikdy tour. Na albume sa objaví množstvo zaujímavých nielen česko- slovenských hostí, ako napríklad DJ Wich, Vladimír518 (PSH), Tafrob, známi rapperi a producenti z Kanady, USA, Srbska, či Ruska.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dramatikz: Výsledok Doby - Dramatikz
Sima Martausová: Len tak sa stíšim - Sima Martausová
14,81 €
Ušetríte 0,17 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

 
CD obal
Naše katalógové číslo
177981
Jazyk
slovenský
ISBN
886975374328

Recenzie

Ako sa vám páčil album?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Dramatikz: Výsledok Doby - Dramatikz
Sima Martausová: Len tak sa stíšim - Sima Martausová
14,81 €
Ušetríte 0,17 €

„Narozdiel od obrazovky počítača, knihu si môžeš zobrať so sebou do postele.“

Daniel J. Boorstein