Knihy
E-knihy

Netrápte sa pre maličkosti, lebo všetko sú maličkosti

Jednoduché rady, ako sa nenechať ovládnuť nepodstatnými vecami

Richard Carlson

Dr. Richard Carlson je jedným z najpredávanejších autorov súčasného obdobia. Často vystupuje v rozhlase a televízii, prednáša o šťastí, potláčaní stresu a dosiahnutí nielen úspešného, ale aj pokojného života. Je doktorom psychológie so súkromnou praxou.

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Eastone Books, 2013
Séria
Netrápte sa

Všetci by sme radi žili pokojnejším, menej stresujúcim spôsobom života. Ako však zistiť, čo je v živote skutočne dôležité a čo sa tak javí iba na povrchu? Táto kniha nás jemným a povzbudivým spôsobom učí rozlišovať...

Čítaj viac

5,45 €

Bežná cena Bežne 7,99 €

Ušetríte 32%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Všetci by sme radi žili pokojnejším, menej stresujúcim spôsobom života. Ako však zistiť, čo je v živote skutočne dôležité a čo sa tak javí iba na povrchu? Táto kniha nás jemným a povzbudivým spôsobom učí rozlišovať nepodstatné záležitosti všedného dňa od dôležitých vecí a nezveličovať každodenné problémy. Ukazuje, že aj drobnými zmenami v živote sa dá dosiahnuť pocit šťastia.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Netrápte sa pre maličkosti, lebo všetko sú maličkosti - Richard Carlson
Môžete byť šťastní, nech sa deje čokoľvek - Richard Carlson
10,40 €
Ušetríte 5,58 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Don’t Sweat the Small Stuff... and it is all small stuff
Rok vydania
2013
Počet strán
216
Vydavateľstvo
Eastone Books
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
171496

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,3 / 5

27 hodnotení

16
4
5
2
0

Kristína
19.9.2017
Priemerná motivačná kniha

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Kniha je písaná jednoducho do 99 kapitol, ktorá každá vychádza cca na stranu, max stranu a pol. Príde mi zbytočne rozťahaná na 200 stranách, nakoľko je v nej plno strán poloprázdnych. Hneď v úvode čitateľa zaujme, ale mám pocit, že v polke sa autor začal jemne opakovať. V každom prípade priemerná, motivačná literatúra na spríjemnenie si cesty v MHD, ktorá neurazí a miestami naozaj človeka núti zamyslieť sa :)
Čítaj viac
Pepa
30.8.2017
Názor čitateľa
Pre mňa je táto knižka sklamaním, čakala som od nej omnoho viac. Stotožnujem sa s recenziou nado mnou, že kniha je akoby len zhrnutím toho, čo už bolo X krát niekde napísané, či povedané. Nezaujala.
Čítaj viac
Jana Zelenková
22.4.2017
Tichý pozitivista na bežné dni
Knižku som dostala darom od svojho kamaráta... je to rovnako filozofická duša ako som aj ja sama a nakoľko si obaja prechádzame ťažkými životnými skúškami (pádmi), tak bolo celkom prirodzené ju objaviť v darčekovom balení. Začítala som sa. Bola mojim pozitívnym motivátorom a takým tichým pozitivistom pri každodennom cestovaní do práce. Kniha je písaná nenáročnou, nevtieravou, no naopak veľmi hravou formou. Kapitoly nie sú zbytočne dlhé a každá z nich nesie v sebe tiché posolstvo, či radu ako si zlepšiť ba aj obyčajný deň... a mne deň vždy zlepšila a spravila o niečo máličko krajším, slnečnejším. Takže za mňa - odporúčam! :)
Čítaj viac
Tomáš Kopaničák
13.2.2017
Názor čitateľa
Kniha je vynikajúca. Určite ju budem odporúčať ďalším ľuďom. Keď sa človek nad tým všetkým zamysli podstate viacero veci živote sú maličkosti :) aj keď niekedy to na prvý pohľad nevyzerá :)
Čítaj viac
Michaela Bihariova
13.11.2016
Super knizka
Velmi dobra knizka, najprv som ju precitala jednym dychom, no stale sa k nej vraciam, kdekolvek ju otvorim, najdem presne, co akurat potrebujem . Je napisana velmi jednoducho a predsa ma svoje caro:)
Čítaj viac
Vlasta Kasalová
15.11.2015
Jednoduchá
Toto bola moja prvá motivačná knižka a odštartovala dlhú púť za šťastím. Jednoduchá forma ma hneď zaujala a tak som sa pustila do toho. Ako prvá motivačná je výborná. Ľahko Vás zavedie do problematiky, ukáže základy a dúfam že aj spustí prvotnú lavínu radosti zo života. To určite táto knižka dokáže. No nič viac. Preto by som ju odporúčala iba ľudom, ktorí nevedia ako začať a chcú sa cítiť lepšie a hlavne sa ešte o danú tému nezaujímali, lebo obsahuje iba elementárne informácie. Prečítaním, môžete iba získať.
Čítaj viac
alena
11.4.2015
Výborná kniha
Autor veľmi jednoducho a nenútene podáva praktický návod, ako prežiť svoj život v pohode a vnútornej harmónii. Z riadkov vyplýva, že všetko má overené na sebe a sám sa pravidlami riadi. Len vnútorný pokoj a harmónia môžu človeka posunúť ďalej, nie kritika, obviňovanie, večné hľadanie chýb u druhých, preto ... netrápte sa pre maličkosti. Kniha mi pomohla vrátiť nadhľad.
Čítaj viac
Citatel
2.4.2015
Priemer
Knihu som si kupila, zaujal ma jej predmet. Cakala som vsak viac, je v nej prilis vela autorovych teoretickych uvah, ktore mohli byt vo vacsej miere doplnene skutocnymi zivotnymi prikladmi, s ktorymi by sa clovek rychlejsie stotoznil (kedze by sa v nich nasiel). Kniha dava pocit ako len dalsia ´do serie´, kde sa zhrnulo to, co uz sa pisalo inde.. :(
Čítaj viac
Doporučujem
12.10.2014
Evina
Knihu som dostala do daru na narodeniny..Najskôr som si v nej len listovala a čítala som si náhodne otvorené stránky. Potom ma jej obsah natoľko zaujal, že ju čítam od začiatku, postupne, kapitolu po kapitole. Kniha je písaná zo života a môžem vám otvorene povedať, že je natoľko poučná, že by som ju venovala celému ľudstvu na tejto planéte. Keby sme sa všetci riadili jej obsahom, žili by sme omnoho šťastnejšie, pokojnejšie, boli by sme k sebe viac láskavejší, milší, tolerantnejší. Život by bol omnoho jednoduchší a krajší. Vrele ju doporučujem, všetkým, ktorí chcú na sebe popracovať a vylepšovať svoje vnútorné ego.
Čítaj viac
Jana Opátová
5.6.2014
názor čitateľa
kniha veľmi zaujímavá, lebo sa v nej píše o bežných veciach, ktoré denne zažívame, až pri čítaní týchto riadkov si uvedomíme, čo v živote robíme zle a kam smerovať
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Netrápte sa pre maličkosti, lebo všetko sú maličkosti - Richard Carlson
Môžete byť šťastní, nech sa deje čokoľvek - Richard Carlson
10,40 €
Ušetríte 5,58 €

„Knihy sú najtichší a najvernejší priateľ, najdostupnejší a najmúdrejší radca a najtrpezlivejší učiteľ.“

Charles W. Eliot