Knihy
E-knihy

Všetka pravda, čo je vo mne

Vydavateľstvo
Egmont SK, 2014

Judith vyrástla v Roswellskej osade, kde sa dodržiavajú prísne zákony a zvyklosti. Pred štyrmi rokmi ona a jej najlepšia priateľka zmizli. Pred dvoma rokmi sa vrátila len Judith. Tí, ktorí boli kedysi jej priateľmi a rodinou, ju nenávidia...

Čítaj viac

13,94 €

Bežná cena Bežne 14,80 €

Ušetríte 6%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Judith vyrástla v Roswellskej osade, kde sa dodržiavajú prísne zákony a zvyklosti. Pred štyrmi rokmi ona a jej najlepšia priateľka zmizli. Pred dvoma rokmi sa vrátila len Judith. Tí, ktorí boli kedysi jej priateľmi a rodinou, ju nenávidia a nevšímajú si ju. Judith o svojom zmiznutí nemôže rozprávať. Žije ako duch vo vlastnom dome a mlčky zveruje svoje myšlienky a túžby Lucasovi, ktorého odjakživa miluje, ale on o tom nemá ani tušenia. Keď Roswellskú osadu napadnú nepriatelia, dlho strážené tajomstvo začína vychádzať najavo. Judith stojí pred voľbou, či má žiť ďalej v mlčaní, alebo pozdvihnúť svoj hlas, hoci to môže znamenať, že svet okolo nej sa navždy zmení. Tento originálny román vás zasiahne vášňou a túžbou, ktorú Judith cíti, a postupne odhaľované tajomstvo vás bude nútiť obracať ďalšiu a ďalšiu stranu až do konca.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Všetka pravda, čo je vo mne - Julie Berryová
Návrat z temnoty - Liz Coley
24,30 €
Ušetríte 1,40 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
All the Truth That's in Me
Rozmer
142×216 mm
ISBN
9788025229026
Naše katalógové číslo
168036
Počet strán
272
Hmotnosť
390 g
Rok vydania
2014
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Egmont SK

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

17 hodnotení

13
4
0
0
0

Bet
18.7.2016
Názor čitateľa
Veľa som si v recenziách na túto knihu neprečítala. Povedala som si, že predsa to risknem a kúpim si ju. A riskla som správne! Knihu som doslovne zhltla. V zápale čítania tohto príbehu, som jednoducho zabudla ako sa rozpráva... Autorka odviedla skvelú prácu, o tom niet pochýb! Kto má rád nevyrieknuté tajomstvá, táto kniha je stvorená pre neho, ale o obsahu radšej pomlčím. :)
Čítaj viac
Kika
16.4.2016
Dobrá práca
Túto knižku som čítala už dávnejšie, ale nedá mi podeliť sa o svoje pocity ohľadom nej. Či už pre mladé dievčatá, alebo ženy, myslím že kniha má čo to do seba, je písaná príjemným štýlom, ktorý sa ľahko číta a upúta :) zatiaľ som s podobnou témou nečítala veľa kníh, takže ju považujem za naozaj dobrú a rada na ňu spomínam :) hlavnú hrdinku si obľúbite, i keď miestami jej správanie urobí svoje :) každopádne, už len štýl písania v TY-osobe, ma prekvapila a zapáčila sa mi :)
Čítaj viac
Luboš Mysak
Luboš Mysak
7.2.2016
Názor čitateľa
Perfektná kniha, ktorú si musí každý kúpiť!!!Naozaj jedna z najlepších, akú som kedy čítala!!!Hlavná hrdinka neskutočne silná osobnosť, dej nemal chybu a koniec bol úplne najviac!!!
Čítaj viac
Michal
19.12.2015
Dokonalá
Skvelá kniha, rozhodne odporúčam! Detailné opisy a hlavná postava - Judith bola úžasná. Knižka, ale nie je nič pre slabé povahy a treba ju pochopiť a popremýšľať nad ňou.
P.S.: Dej sa neodohráva v našej dobe, keby ste sa zaujímali.
Čítaj viac
Mária Lednická
Mária Lednická
20.7.2015
Skvelá
Táto kniha zaujme už obalom a jej obsah je rovnako pútavý... Dej je vykresľovaný postupne a núti obracať strany ďalej, rozuzlenie prinášajú až posledné strany... Kniha sa číta ľahko a je napísaná veľmi zaujímavým spôsobom... Spolu s hlavnou hrdinkou budete krôčik po krôčiku postupovať po jej neľahkej ceste... Vrelo odporúčam!!!
Čítaj viac
Sára
19.1.2015
Výnimočná...
Táto kniha je iná ako ostatné, ktoré som doteraz čítala, ale v dobrom zmysle slova. Príbeh je rozprávaný hlavnou hrdinkou takou formou akoby to hovorila, resp. písala mužovi, kt. ľúbi. Nie je tam veľa dialógov, ale tu mi to vôbec nevadilo, pretože i tak to bolo zaujímavé a nemohla som prestať čítať. Je to krásny príbeh lásky, ktorý vás zasiahne.
Čítaj viac
Michaela Mesárošová
Michaela Mesárošová
11.1.2015
Skvelé!
Knihu som dostala ako darček na Vianoce. Prvé strany ma moc nepresviedčali, no čím ďalej som bola, tým to bolo pútavejšie! Nevedela som sa od toho odtrhnúť! :) Vrelo odporúčam!
Čítaj viac
Tani
2.9.2014
:)
Kniha bola veľmi zaujímavá, na začiatku brutálne krutá neskôr sa to urovnalo. Je to kniha, ktorá má niečo do seba :D odporúčam
Ps: neriaďte sa podľa obalu :)
Čítaj viac
Táňa
22.7.2014
nevídané :3
Kniha ktora sa tak často nevidí... skvelá hlavná postava... táto kniha sa mi strašne páčila.... V tejto dobe nevídané dielo :3
Čítaj viac
Lucia
29.5.2014
Neskutočné
Knihu som prečítala na jeden dych. Pútavý dej a zaujímavý štýl písania. Spisovateľka ma iba utvrdila v tom, že nie je umením napísať knihu, ale napísať takúto knihu... Chce to veľa odhodlania, času a talentu. :)
Čítaj viac


Egmont je v súčasnosti jedným z najväčších vydavateľov detských kníh a časopisov na území Českej a Slovenskej republiky. Práve zásluhou Egmontu sa aj našim deťom predstavili postavičky, ktoré poznal celý svet. Patria medzi ne Káčer Donald, Myšiak Mickey, Macko Puf a mnohé ďalšie postavičky, príbehy ktorých už niekoľko generácií podporujú detskú fantáziu. Svet Walta Disneyho detskí čitatelia v 90. rokoch takmer vôbec nepoznali. Nečudo, že mnohé deti bažili po tom, aby sa začítali do príbehov týchto postáv, čo im ako vôbec prvá spoločnosť umožnil práve Egmont.

Knihy z produkcie nakladateľstva predstavujú svojim čitateľom pozitívne vzory a hodnoty našej spoločnosti a vedú ich k tomu, aby dokázali rozlišovať medzi dobrom a zlom a predvídať dôsledky svojho konania. Okrem 350 ročne vydaných detských knižných titulov je Egmont aj najväčším vydavateľom detských časopisov (dnes už viac ako 30).

Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?
Tituly z našej produkcie, ktoré sú určené pre malé a najmenšie deti, vyberáme podľa známych a obľúbených hrdinov z televízie či filmu. Pre staršie deti a teenegerov vyberáme fantasy tituly, ktoré sú dnes najobľúbenejším žánrom. Hlavný hrdina musí byť kladný a vyznáva tradičné hodnoty (priateľstvo, ochrana slabších, sebaovládanie,...)

Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?
Mediálna skupina Egmont Holding, ktorá vydáva svoje knižky a časopisy po celom svete, sídli v Kodani a meno dostala po dánskom zakladateľovi Egmontovi Haraldovi Petersenovi. V roku 1990 prišlo na rad aj otvorenie pobočky v tedajšej ČSFR. Počas svojej existencie si Egmont vydobyl na českom a slovenskom trhu pevnú pozíciu medzi mladými čitateľmi a v súčasnosti je jedným z najväčších vydavateľov detských kníh a časopisov v oboch krajinách.

Na ktorú knihu ste najviac hrdí?
Vzhľadom k množstvu vydávaných titulov je ťažké vyzdvihnúť len jeden titul. K najpredávanejším, v poslednej dobe, patrila určite klasická edícia rozprávok (celkovo 20 titulov) z dielne Walt Disney, ktorej sa vlani na Slovensku v predvianočnom období predalo neuveriteľných 30 000 kusov. Veľmi žiadané sú aj tituly pre dievčatá: Barbie, My Little Pony a hlavne teraz veľmi žiadané Monster High. Z titulov určených pre starších čitateľov, sme hrdí na sériu Hraničiarov učeň, ktorá sa teší veľkej obľube aj na Slovensku.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Všetka pravda, čo je vo mne - Julie Berryová
Návrat z temnoty - Liz Coley
24,30 €
Ušetríte 1,40 €