Knihy
E-knihy

Anatómia ducha

Sedem stupňov sily a uzdravenia

Vydavateľstvo
Eastone Books, 2014

Caroline Myss vo svojej knihe na základe pätnásťročného výskumu v oblasti energetickej medicíny poukazuje na to, ako každé ochorenie súvisí s naším emocionálnym a psychickým stresom, presvedčením a životným prístupom, lebo len máločo sa v našom tele...

Čítaj viac

11,99 €

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Caroline Myss vo svojej knihe na základe pätnásťročného výskumu v oblasti energetickej medicíny poukazuje na to, ako každé ochorenie súvisí s naším emocionálnym a psychickým stresom, presvedčením a životným prístupom, lebo len máločo sa v našom tele alebo živote deje „náhodou“. Okrem toho nás oboznámi s tým, ako spojiť starovekú múdrosť troch duchovných tradícií – hinduistických čakier, kresťanských sviatostí a kabalistického stromu života – tak, aby sme v nich účinne načerpali energiu.

„Vždy som predpokladala, že naše modlitby budú vyslyšané, ale nebola som si celkom istá, akým spôsobom k tomu dochádza,“ píše. „Svojou
jednoduchou ľudskou logikou som si nedokázala vysvetliť, ako môže nejaký systém alebo Boh sledovať potreby každého človeka a napríklad rozhodovať sa, že uprednostní modlitby týkajúce sa zdravia pred prosbami o finančnú pomoc.”

Dnes už to autorka vie. A v knihe, ktorú držíte v ruke, sa s vami o svoje poznatky podelí.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Anatómia ducha - Caroline Myss
Klub nerozbitných detí - Slávka Kubíková
23,76 €
Ušetríte 2,03 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
280
Hmotnosť
300 g
Rok vydania
2014
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Eastone Books
Rozmer
145×207 mm
ISBN
9788081092305
Naše katalógové číslo
166466

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

8 hodnotení

7
0
1
0
0

Mária Ondrušová
25.11.2016
Názor čitateľa
Ďakujem za to, že ma intuícia zaviedla v kníhkupectve pred pár rokmi k tejto knihe. Ovplyvnila moje vnímanie sveta z pohľadu enegretického systému čakier ako komplexného "navigovacieho" systému - tzv. intuície. Veľmi vrele odporúčam pre každého človeka kráčajúceho po ceste sebapoznania.
Čítaj viac
Janka Kyselicová
18.5.2015
Názor čitateľa
Jedna z mojich najobľúbenejších autoriek, kde intuícia, cit a emócie sa snúbia s múdrosťou. Publikácia je podopretá vlastnými životnými skúsenosťami a preto nemusí u čitateľov bojovať o presvedčenie a hodnovernosť. Pokiaľ vieme byť dôslední, kniha nás presne nevedie na riešenie aj toho najzložitejšieho problému.
Čítaj viac
Otília
23.4.2014
Môj názor na knihu
V prvom rade ma zaujal už samotný názov knihy. Po jej prečítaní som dospela k názoru, že kniha je vynikajúca v svojej podstate. Keďže som prešla závažnejším ochorením a lekári mi nevedeli pomôcť, hľadala som alternatívne možnosti liečenia-všetko bolo intuitívne. V knihe som sa dočítala, že presne tento spôsob medzi inými navrhuje aj samotná autorka knihy. Je to skutočnosť, že naši lekári liečia následky a nie príčinu ochorenia a tá je podstatnejšia. Určite nestačí knihu prečítať raz. Vrele ju odporúčam a úplne súhlasím s Prof. MUDr. C. Norman Shealy, PhD., ktorý napísal predslov ku knihe - citujem " Táto kniha je základom pre medicínu 21. storočia".
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Anatómia ducha - Caroline Myss
Klub nerozbitných detí - Slávka Kubíková
23,76 €
Ušetríte 2,03 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green