Zajtra. A zajtra, a zas ďalšie zajtra - Gabrielle Zevin, Motýľ, 2023
Hormonálna inteligencia - Aviva Romm, Príroda, 2022

33,26 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Hormonálna inteligencia

Kompletný sprievodca na obnovu prirodzenej rovnováhy ženského tela

Nie ste pokazené. Byť ženou nie je diagnóza. Prevezmite kontrolu nad svojím telom vďaka prevratným vedeckým poznatkom v oblasti fungovania ženských hormónov... Čítať viac

Vydavateľstvo
Príroda, 2022
Počet strán
408

Nie ste pokazené. Byť ženou nie je diagnóza. Prevezmite kontrolu nad svojím telom vďaka prevratným vedeckým poznatkom v oblasti fungovania ženských hormónov... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina
34,90 €

33,26 €

-5 %
Na sklade, objednávajte však rýchlo

Naši škriatkovia odporúčajú

Začína sa to nami - Colleen Hoover, Ikar, 2023

Viac o knihe

Nie ste pokazené. Byť ženou nie je diagnóza. Prevezmite kontrolu nad svojím telom vďaka prevratným vedeckým poznatkom v oblasti fungovania ženských hormónov.

Aj keď hormonálne zmeny sú prirodzené počas celého života, mnoho žien bojuje s bolestivou menštruáciou, PCOS, endometriózou, problémami s plodnosťou, so slabou sexuálnou túžbou, s nespavosťou, akné, nadúvaním či návalmi horúčavy. To všetko v dôsledku hormonálnej nerovnováhy. Správne odpovede nevieme získať ani len od svojich lekárov.

Táto kniha však prináša riešenie. Doktorka Aviva Romm, medzinárodne uznávaná odborníčka na ženské zdravie, vám pomôže odhaliť hlavné príčiny vašich symptómov a prevedie vás šesťtýždňovým overeným programom na dosiahnutie celoživotného hormonálneho a gynekologického zdravia. Zistite, aké potraviny by ste si mali dopriať a akým sa vyhýbať, ako napraviť svoj mikrobióm, ako identifikovať environmentálne nebezpečenstvá a ako zaviesť trvalé zmeny do vášho životného štýlu. Vyskúšajte zdravé a chutné jedlá vrátane vegánskych ekvivalentov. Prijmite pozvánku na úplne nový vzťah s vaším telom.
Čítať viac
Originálny názov
Hormonal intelligence
Počet strán
408
Väzba
pevná väzba
Rozmer
187×232 mm
Hmotnosť
899 g
ISBN
9788055185743
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1633927
Jazyk
slovenčina
Preklad
Vydavateľstvo
Príroda
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,7 / 5

3 hodnotenia

2
1
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

18

Žijem si perfektný život, aj keď som ešte len na začiatku svojej cesty. Plním si sny a pracujem v knižnom vydavateľstve. Knihy sú a predpokladám, že už aj navždy budú, moja vášeň. Ľúbim ľúbiť, usmievať sa a cestovať. Popri knihách si vždy rada nájdem čas na prechádzky a dobré jedlo. O svoje knižné pocity sa delím aj na Instagrame na profile @adulkacitulka

Adriána Grečnárová
Overený zákazník
20.5.2023
Skvelá a nápomocná kniha pre všetky ženy, ktoré majú hormóny v nerovnováhe a s tým spojené problémy. Obsahuje okrem početných praktických informácii i recepty, jedálničky, dávkovanie byliniek... Pomôže vám zistiť, kde je problém, navedie ako ho vyriešiť a ešte niečo navyše. :)

Ženy ako ja, ktoré nemajú problémy, ale bažia po vedomostiach o svojich hormónoch budú, bohužiaľ, nasýtené len veľmi striedmo. Od tejto knihy skrátka dostanete len to, čo je napísané na obale - Kompletný sprievodca na OBNOVU prirodzenej rovnováhy ženského tela.

Čiže prvej skupine - áno, vrelo odporúčam. Druhej skupine skôr nie.
Čítať viac
13
Overený zákazník
9.1.2023
Pre všetky ženy
Kniha akou je Hormonálna inteligencia si zaslúži niekoľko objatí z úprimnej lásky. Ja ju totiž zbožňujem práve preto, čím je…

Máte bolestivú menštruáciu, trpíte príznakmi PMS, endometriou alebo sa dostávate do obdobia prechodu? Či dokonca sa vám nedarí otehotnieť?
Ženy, táto kniha vie o vás samotných veľmi veľa.

Sama som bola prekvapená ako elegantne mi táto kniha odpovedala na všetky nevyslovené otázky. Ukázala mi, že hormonálne príznaky, ktoré okolie a vlastne celá spoločnosť potláča, skutočne NIE SÚ NORMÁLNE.
Vezmime si takú menštruáciu, viete, že by ste nemali pociťovať pri nej ani najmenší kŕč? No už naše pra-pra(…)babičky učili, že musíme vydržať, pretože sme ženy. Jasné, že sa takýto postoj dostal aj do oblasti medicíny. Ale to, že sme ženy, neznamená, že máme trpieť.

Okrem toho, že kniha vyvráti a vysvetli aj hlboko zakorené problémy, starostlivo podá návod, ktorý vám pomôže porozumieť svojmu telu. Viete aký má dopad na hormóny taký stres alebo ako súvisia s črevami? V tejto knihe sa dočítate aj toto.

Nepomôže vám za týždeň, je to dlhodobejší proces, rovnako ako čítanie samotnej knihy. Veľa informácií je potrebné si zaznačiť a pri čítaní byť v plnej pozornosti, aby ste z knihy vyťažili čo najviac. Bonusom sú zdravé recepty samotnej autorky.

Prosím, úprimne prosím, hovorte o tejto knihe, aby ste o nej zvýšili povedomie.
Čítať viac
Henrieta Koroši
Overený nákup
13.12.2022
Hormonálna inteligencia
Zatiaľ ju mám rozčítanu, ale podľa toho čo som zatiaľ prečítala odporúčam.
Kúpila som si ju na základe odporúčania mojej lekárky.
Čítať viac

Vydavateľstvo Príroda

Čítať viac

„Dážď netrvá večne a keď opäť zasvieti slnko, všetko sa bude ligotať.“