Knihy
E-knihy

Myšlenkové mapy pro děti

Rychlá cesta k úspěchu nejen ve škole

BIZBOOKS, 2013
Vydavateľstvo
BIZBOOKS, 2013
Preklad

Myšlenkové mapy jsou nejefektivnější současnou pomůckou pro přemýšlení. Tony Buzan je jejich „vynálezcem“ a největším propagátorem a v této knize je přístupnou a zábavnou formou představuje mladším čtenářům...

Čítaj viac

9,99 €

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Myšlenkové mapy jsou nejefektivnější současnou pomůckou pro přemýšlení. Tony Buzan je jejich „vynálezcem“ a největším propagátorem a v této knize je přístupnou a zábavnou formou představuje mladším čtenářům. Kniha dětem pomůže zefektivnit psaní poznámek a učení, zkrátit dobu strávenou nad domácími úkoly, rozvíjet kreativitu a představivost, zlepšit paměť. Naučí se nejen zefektivnit práci do školy, ale třeba i jak naplánovat narozeninovou oslavu, aniž by na něco zapomněly, nebo jak napsat dopis.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Myšlenkové mapy pro děti - Tony Buzan
Klub nerozbitných detí - Slávka Kubíková
21,76 €
Ušetríte 2,03 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Mind Maps for Kids
Rozmer
167×225 mm
ISBN
9788026501213
Vekové odporúčanie
6+
Počet strán
128
Hmotnosť
240 g
Rok vydania
2013
Naše katalógové číslo
157773
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
BIZBOOKS

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?


Igor Chlebik
16.9.2016
Inšpirujúca knižka
Zaujímavá a inšpirujúca knižka - viacmenej som zistil, že som si robil svoje vlastné myšlienkové mapy už pred jej prečítaním - akurát v inej forme. Pôvodne som to chcel využiť pre deti, čo aj isto využijem - ale bude to mať využitie aj u mňa a pár máp už mám nakreslených. Dokonca som si k tomu kúpil zvláštny zošit bezlinajkový na šírku formát (už som ako Hujer z Marečku podejte mi pero). A isto si prečítam aj Myšlienové mapy v biznise :-)
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Myšlenkové mapy pro děti - Tony Buzan
Klub nerozbitných detí - Slávka Kubíková
21,76 €
Ušetríte 2,03 €

„Nikdy nepožičiavaj knihy, pretože ti ich nikto nikdy nevráti. Všetky knihy v mojej knižnici sú tie, ktoré mi požičali iní...“

Anatole France