Vedomostné pexeso pre deti - Rozprávky -

6,99 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Vedomostné pexeso pre deti - Rozprávky

  Vedomostné pexeso obsahuje 48 kartičiek, t.j. 24 párov. Odteraz nehľadáte jednoduché obrázky, ale páry informácií. Otočíte kartičku na ktorej je vyobrazená a napísaná:... Čítať viac

  Výrobca
  Albi, 2022

  Vedomostné pexeso obsahuje 48 kartičiek, t.j. 24 párov. Odteraz nehľadáte jednoduché obrázky, ale páry informácií. Otočíte kartičku na ktorej je vyobrazená a napísaná: "Popoluška". V tomto prípade musíte nájsť kartičku s odpoveďou... Čítať viac

  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

  Naši škriatkovia odporúčajú

  Viac o produkte

  Vedomostné pexeso obsahuje 48 kartičiek, t.j. 24 párov. Odteraz nehľadáte jednoduché obrázky, ale páry informácií. Otočíte kartičku na ktorej je vyobrazená a napísaná: "Popoluška". V tomto prípade musíte nájsť kartičku s odpoveďou: "Tri oriešky" Alebo odkryjete kartičku: "Jahody" a musíte k nej získať druhú kartičku s odpoveďou "Maruška".

  Kartičky zamiešajte a rozložte lícom dole, aby ste nepoznali ich rozloženie. Postupne otáčajte po dvoch kartičkách lícom hore. Ak nájdete kartičky patriace k sebe, odložte ich a otáčajte znova. Hľadajte informácie, ktoré k sebe patria. Ak si nie ste istí, či ste ich našli, skontrolujte si čísla na kartičkách, ktoré musia byť zhodné. Prípadne kartičky priložte k sebe a hneď zistíte, či vytvárajú jeden obrázok.

  Ak k sebe kartičky nepatria, otočte ich späť lícom dole a v hre pokračuje ďalší hráč. Vyhráva hráč s najväčším počtom párov kartičiek.

  Obsah hry: 48 kartičiek, tj. 24 párov
  Počet hráčov: 2 hráči
  Dĺžka hry: 10 min
  Čítať viac
  Väzba
  krabička
  Rozmer
  70×70 mm
  ISBN
  18451
  Rok vydania
  2022
  Naše katalógové číslo
  1576813
  Kategorizácia

  Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

  Nahlásiť chybu

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Hodnotenia

  Ako sa páčil produkt vám?

  Čítať viac

  „Ani ty nejkrásnejší diamanty nemusí být úplne dokonalý. Na chybách není nic špatnýho. Delají z nás lidi. “