The Cuckoo's Calling - Robert Galbraith

18,90 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
The Cuckoo's Calling - Robert Galbraith
The Cuckoo's Calling - Robert Galbraith

The Cuckoo's Calling

When a troubled model falls to her death from a snow-covered Mayfair balcony, it is assumed that she has committed suicide. However, her brother has his doubts, and calls in... Čítať viac

1. diel série
Cormoran Strike (EN)
Vydavateľstvo
Little, Brown, 2013
Počet strán
464

When a troubled model falls to her death from a snow-covered Mayfair balcony, it is assumed that she has committed suicide. However, her brother has his doubts, and calls in private investigator Cormoran Strike to look into the case... Čítať viac

  • Pevná väzba s prebalom
  • Angličtina
Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Ďalšie knižné vydania (2)
The Cuckoo's Calling - Robert Galbraith
Brožovaná väzba
Angličtina, 2014
Na sklade

10,50 €


The Cuckoo's Calling - Robert Galbraith
Brožovaná väzba
Angličtina, 2013
Vypredané

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

When a troubled model falls to her death from a snow-covered Mayfair balcony, it is assumed that she has committed suicide. However, her brother has his doubts, and calls in private investigator Cormoran Strike to look into the case. Strike is a war veteran - wounded both physically and psychologically - and his life is in disarray. The case gives him a financial lifeline, but it comes at a personal cost: the more he delves into the young model's complex world, the darker things get - and the closer he gets to terrible danger... A gripping, elegant mystery steeped in the atmosphere of London - from the hushed streets of Mayfair to the backstreet pubs of the East End to the bustle of Soho - The Cuckoo's Calling is a remarkable book. Introducing Cormoran Strike, this is a classic crime novel in the tradition of P.D. James and Ruth Rendell, and marks the beginning of a unique series of mysteries.

Tento titul si u náš môžete objednať aj v brožovanej väzbe.

Z nášho blogu: J.K. Rowlingová vydala tajne detektívku
Z nášho blogu: Rowlingovej tajomná dektetívka je poctou klasickým dielam tohto žánru
Z nášho blogu: Rowlingovej tajomstvo mohla uchrániť technika

Čítať viac
Počet strán
464
Väzba
pevná väzba s prebalom
Rozmer
165×242 mm
Hmotnosť
744 g
ISBN
9781408703991
Rok vydania
2013
Naše katalógové číslo
154224
Jazyk
angličtina
1. diel série
Cormoran Strike (EN)
Vydavateľstvo
Little, Brown
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,2 / 5

4 hodnotenia

2
1
1
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Ružová knižnica
Neoverený nákup
27.4.2014
oddychová detektívka
Súkromný detektív, Cormoran Strike vyšetruje smrť populárnej modelky Luly Landry (nápadne vám pripomína Kate Mossovú). I polícia sa uzniesla na konečnom verdikte, že šlo o samovraždu. Na druhej strane stojí Lulin brat, ktorý si to nechce pripustiť a je presvedčený, že Lule niekto pomohol na druhý svet. Keďže Strike nemá peňazí nazvyš, chopí sa prípadu.

Dočítajte si recenziu na https://www.facebook.com/ruzovakniznica!
Čítať viac
Peter
Neoverený nákup
28.2.2014
Fantastická
J.K. Rowling evidentne vie písať skvelé knihy nielen o čarodejníkoch. Naozaj sa oplatí a dúfam. že bude pokračovať Čítať viac
Pepe
Neoverený nákup
13.8.2013
Názor čitateľa
Neviete náhodou kedy bude táto kniha preložená do slovenčiny ? Čítať viac
Anita
Neoverený nákup
3.1.2014
Názor čitateľa
februar 2014 Čítať viac
Michaela Urbánková
Overený zákazník
19.7.2013
Názor čitateľa
Dravý Pavúčik, táto má pevnú väzbu, tá lacnejšia brožovanú. Čítať viac
Pavucik
Neoverený nákup
16.7.2013
Rozdiel?
Prosim Vas, aky je rozdiel mezdi touto verziou a tou za 13,59? Čítať viac

„Jen ten, kdo věří na zázraky, je realista.“

Z nebe do ráje - Sophie Bérard
Z nebe do ráje
Sophie Bérard