Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

A new edition of Keri Smith's bestseller, with updated material Think of Wreck. This Journal as the anarchist's Artist's Way - the book for those who've always wanted to draw outside the lines but were afraid to do it. For anyone who's ever wished to, but had trouble starting, keeping, or finishing a journal or sketchbook comes Wreck This Journal, an illustrated book featuring a subversive collection of suggestions, asking readers to muster up their best mistake - and mess-making abilities to fill the pages of the book (and destroy them).

Through a series of creatively and quirkily illustrated prompts, acclaimed artist Keri Smith encourages journalers to engage in "destructive" acts - poking holes through pages, adding photos and defacing them, painting with coffee, colouring outside the lines, and more - in order to experience the true creative process. With Keri Smith's unique sensibility, readers are introduced to a new way of art and journal making, discovering novel ways to escape the fear of the blank page and fully engage in the creative process. Bestselling author Keri Smith is a freelance illustrator by trade, and has illustrated for the "Washington Post", "The New York Times", "Ford Motor Company", "People", "The Body Shop" and "Hallmark".

She is the author of Wreck This Journal, "How To Be An Explorer of the World" and "Mess". She lives in Canada
Čítaj viac
Kúpte spolu
Wreck This Journal - Keri Smith
Wreck This Journal Everywhere - Keri Smith
19,78 €
Ušetríte 0,22 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
224
Hmotnosť
210 g
Rok vydania
2013
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
Penguin Books
Rozmer
129×198 mm
ISBN
9780141976143
Naše katalógové číslo
150277

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,3 / 5

43 hodnotení

44
17
14
5
1

8.2.2019
Rozhodne sa nenudíš a vyblázniš
Tento zápisník je vhodný pre teenagerov a možno aj pre tvorivo zameraných ľudí. So zápisníkom som sa rozhodne nenudila a využívam ho hlavne vtedy, keď sa nudím alebo keď chcem vytvoriť niečo zaujímavé, no zároveň bláznivé. Čakajú tam na teba naozaj zaujímavé aktivity a úlohy. Odporúčam kúpiť :)
Čítaj viac
Inkognito
26.3.2017
Super
Je to super knizka na tvorenie vymyslanie a tagisto to pomaha na uvolnenie sa je proste top. Odporúčam. Anglicka verzia je lepsia. Ja uz mam tretiu.????????????
Čítaj viac
Šárka
3.10.2016
Knihu mi okamžitě zabavila dcera, takže jsem neměla moc možnost se v ní vyřádit sama. Nicméně jsem měla možnost si ji prohlédnout, a celkově se mi celkem líbí, i když bych ocenila spíše více krativních úkolů, než ničení. Možná bych dala přednost spíše jiným titulům autorky.
Čítaj viac
Kattie
1.9.2016
Destrukční denník
Keď sa to tak vezme táto kniha je zábavná dostala som ju na vianoce najprv som ju nechcela pomaly ani popísať ani som nechcela trhať a strihať strany lebo som bola naučená sa z knihou takto zaobchádzať nemá ale potom som do tvorenia zapojila celú bytovku a splnila som celý denník nikdy by ma nenapadlo že keď budem ničiť knihu že to bude taká zábava teraz keď knihu otvorím sa vždy usmejem :) Odporúčam kúpiť deťom vo veku 13-20 rokov :)
Čítaj viac
Michaela
7.8.2016
destrukční denník
je to výborná kniha hlavne pre mládež velmi zabavne úlohy ktoré musia plniť a hlavne môžu tak royvíjať si tak kreativitu a každú stránku si môžu vyzdobiť podla seba nikto nebude mať ten istý denník lebo každé dieťa je iné
Čítaj viac
Dita Šourková
23.2.2016
Jako knihovnici mě zpočátku tahle kniha dost šokovala, ale zdání klame. :)
Věkově se kniha hodí spíše pro mládež. Doporučuji prohledat internet, protože některé majitelky této knihy dokáží vyčarovat obdivuhodná umělecká díla!
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Wreck This Journal - Keri Smith
Wreck This Journal Everywhere - Keri Smith
19,78 €
Ušetríte 0,22 €

„Spisovateľ sa musí rozhodnúť buď pre talent, alebo pre peniaze. Keď vám talent dopomôže k peniazom, v tej chvíli vám peniaze odpomôžu od talentu.“

J. Steinbeck