Vianoce
Superjednoduchá fyzika - Kolektív autorov
Superjednoduchá fyzika

24,90 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Superjednoduchá fyzika

  • Kolektív autorov

Táto podrobná, bohato ilustrovaná príručka vás presvedčí o tom, že fyzika je dokonale zrozumiteľná a netreba sa jej obávať! Nájdete v nej prehľadne zhrnuté celé učivo druhého... Čítať viac

Vydavateľstvo
Príroda, 2022
Počet strán
288

Táto podrobná, bohato ilustrovaná príručka vás presvedčí o tom, že fyzika je dokonale zrozumiteľná a netreba sa jej obávať! Nájdete v nej prehľadne zhrnuté celé učivo druhého stupňa základných škôl... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina

24,90 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Táto podrobná, bohato ilustrovaná príručka vás presvedčí o tom, že fyzika je dokonale zrozumiteľná a netreba sa jej obávať! Nájdete v nej prehľadne zhrnuté celé učivo druhého stupňa základných škôl, aj učivo stredných škôl a gymnázií. A ako bonus vám poskytne ďalšie súvislosti a širší pohľad.
Superjednoduchá FYZIKA je rozdelená do 15 väčších kapitol, pričom jednotlivé témy sú vždy zhrnuté v časti Kľúčové fakty, čo je zvlášť užitočné pre opakovanie. Fyzikálne deje sú znázornené atraktívnymi ilustračnými, ľahko pochopiteľnými schémami, a veľmi prehľadne sú tu vysvetlené aj jednotlivé vedecké koncepcie. Toto všetko robí z knižky fantastickú pomôcku pri práci v škole, pri riešení domácich úloh, aj pri príprave na testy.
Takže ak sa snažíte zodpovedne pripraviť na štúdium či budúce povolanie, alebo vás jednoducho fyzika zaujíma, táto publikácia je presne to, čo potrebujete!
Čítať viac
Originálny názov
SuperSimple Physics
Počet strán
288
Väzba
pevná väzba
Rozmer
183×227 mm
Hmotnosť
1002 g
ISBN
9788055182339
Rok vydania
2022
Vekové odporúčanie
12+
Naše katalógové číslo
1457237
Vydanie
1
Jazyk
slovenčina
Preklad
Vydavateľstvo
Príroda
Pre koho
pre žiakov, pre študentov
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila kniha vám?

Čítať viac

„Ti, kdo milují víc, než jim lze dát, jsou nakonec vždy na obtíž.“

Ani později, ani jinde - Delphine de Vigan
Ani později, ani jinde
Delphine de Vigan