Mamin zoznam - St. John Greene
Mamin zoznam
11,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
11,90 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kate Greenová pokladala za najdôležitejšie v živote šťastie a zdravie svojich dvoch synov Reefa a Finna a spokojnosť svojho milovaného manžela St. Johna, prezývaného Singe. Žili pokojným rodinným životom v anglickom Somersete, no po čase sa prihlásila krutá choroba – Kate diagnostikovali nevyliečiteľnú rakovinu prsníka.

V posledných dňoch svojho života Kate spísala zoznam úloh a nazvala ho Mamin zoznam. So Singeovou pomocou zhrnula svoje myšlienky, sny a želania, aby milovanému mužovi pomohla vychovať synov a zaistiť im spokojný, šťastný život.

V knihe Mamin zoznam sa zoznámite s jej veselou, nespútanou povahou, s jej zmyslom pre humor. V zozname, ktorý spísala, Singe znova a znova nachádzal silu aj inšpiráciu. Jednoduché pokyny ako „hľadajte štvorlístky“ alebo „nauč ich vyjadriť, čo cítia“ hlboko ovplyvnili celú rodinu.

Singe chce čitateľom odkázať, že takýto zoznam môže každému zmeniť život, a to nielen vtedy, keď niekto stratí blízku osobu – stačí spísať či zhrnúť svoje sny a potom sa ich usilovať splniť. Ak ste niekedy uvažovali o tom, ako by ste so svojou rodinou mohli prežiť šťastný, zmysluplný život plný radosti a dobrodružstiev, potom je táto kniha určená aj vám.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Mum’ s List
Rozmer
135×207 mm
ISBN
9788055133300
Naše katalógové číslo
140993
Počet strán
288
Hmotnosť
307 g
Rok vydania
2013
Väzba
pevná väzba s prebalom
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Ikar
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

3,8 / 5

13 hodnotení

7
0
4
1
1

Dagmar
1.2.2017
Myšlienka krásna, ale....
Napriek smutnému príbehu a peknej myšlienke, ktorá z toho vzišla, moje očakávania kniha nesplnila a pôsobila na môj vkus veľmi komerčne a v konečnom dôsledku nie až tak úprimne, ako by podľa mňa na čitateľa mala zapôsobiť.
Ale základná idea krásna....
Čítaj viac
Ivana Hudáková
17.5.2014
Úžasná
Dlho som uvažovala či si túto knihu mám prečítať. Kvôli jej smutnému námetu, no odhodlala som sa a neľutujem. Bola veľmi smutná a emotívna no zároveň veľmi inšpiratívna. Mamin zoznam mi pripomenul aký je život pominuteľný a že by sme si mali užiť každý jeden deň naplno, ako keby bol náš posledný, pretože nevieme, ktorý bude naozaj tým posledným! Je to skutočne krásny príbeh lásky dvoch ľudí, ktorých na tomto svete rozdelila krutá choroba a tiež príbeh o tom ako sa vyrovnať so stratou milovanej osoby a tešiť sa zo spomienok. Jednoznačne odporúčam všetkým. Čítaj viac
timara
23.4.2014
Názor čitateľa
Tak jemne, citlivo a s láskou mohol ten príbeh vyrozprávať len milujúci manžel . . . Čítaj viac
Dana
22.4.2013
Názor čitateľa
Čítanie na jeden dúšok. Krásne smutný príbeh jednej rodiny. Kniha, ktorá prezentuje lásku tak krásnou, čistou formou. Lásku dvoch milujúcich sa partnerov , lásku k deťom a rodine. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Šťastní sú tí, ktorí dožičia sluchu slová mŕtvych - to jest, ktorí čítajú dobré diela a rozjímajú o nich.“

Leonardo Da Vinci