Leaders Eat Last

Why Some Teams Pull Together and Others Don't

Leadership is not a rank, it is a responsibility. Leadership is not about being in charge, it is about taking care of those in your charge... Čítať viac

Vydavateľstvo
Penguin Books, 2014
Počet strán
256

Leadership is not a rank, it is a responsibility. Leadership is not about being in charge, it is about taking care of those in your charge... Čítať viac

  • EPUB (Adobe DRM)
  • Angličtina

9,49 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Andrea M. Guastella: Neslušné dary. Andrea M. Guastella, 2023

Viac o e-knihe

Leadership is not a rank, it is a responsibility. Leadership is not about being in charge, it is about taking care of those in your charge.

When we take care of our people, our people will take care of us. They will help see that our cause becomes a reality.

In Leaders Eat Last, Simon Sinek, internationally bestselling author of Start With Why, investigates these great leaders from Marine Corps Officers, who don't just sacrifice their place at the table but often their own comfort and even their lives for those in their care, to the heads of big business and government - each putting aside their own interests to protect their teams.

'Simple and elegant, it shows us how leaders should lead' William Ury, co-author of Getting to Yes
Čítať viac
Počet strán
256
Rok vydania
2014
Naše katalógové číslo
1381419
Jazyk
angličtina
Vydavateľstvo
Penguin Books
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,8 / 5

9 hodnotení

7
2
0
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie Martinusákov

25. novembra 2019

Túto knihu by som dal povinne čítať každému, kto vedie ľudí. A ako doporučené čítanie každému kto je vedený. Aby si ľudia uvedomili o čom to celé je alebo môže byť. :) Nie je dôležitá funkcia, ale človek. Nie je dôležité byt neomylný a tváriť sa sebavedomo, ale byť ľudský a úprimný. Tak si môžeme zachrániť ľudí v tíme, zdravý rozum a pohľad na vzťahy a svet.

Čítať viac

Recenzie čitateľov

18.1.2022
Skvelá kniha pre tých, ktorí chcú viesť tím
Nenápadná kniha je napísaná typickým spôsobom tohto autora. Už skôr som od neho čítala dielo Začnete s proč a neskutočne ma nadchol spôsob jeho uvažovania.. Nesklamala ma, avšak zo začiatku sa trochu ťažšie číta. Akokoľvek spôsob akým "učí" leadership Simon Sinek mi veľmi vyhovuje, najmä kvôli jeho myšlienke empatického lídra a všetkého čos tým súvisí. Veľmi odporúčam. Čítať viac
Vierka
Neoverený nákup
16.3.2021
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Knižka má čo ponúknuť lídrom a ľuďom, ktorých zaujíma téma vedenia ľudí. V úvode je vysvetlený popis hormónov a ich dopad a motiváciu ľudí. Ďalej autor popisuje nebezpečenstvo abstrakcie, ktoré vzniká pri snahe mať veci pod kontrolou, kedy skĺzavame k množstvu štatistík, ktoré spôsobujú, že sa navzájom prestávame vnímať ako ľudské bytosti. A nakoniec je v knižke popísaná téma vodcovstva.
Knižka je ľahko čitateľná vďaka množstvu príkladov, ktoré autor pri písaní uviedol a je najmä o filozofickom nastavení dobrého vodcu. Odporúčam prečítať.
Čítať viac

„Smútim za ňou nekomplikovane a absolútne. To je moje šťastie aj moja smola. Už zakrátko sa mi v hlave vynorili slová: Chýba mi v každom čine i v každej nečinnosti. “

Roviny života - Julian Barnes, 2014
Roviny života
Julian Barnes