Knihy
E-knihy

V kocke! Moje prvé obrázky

  Albi, 2012
  Výrobca
  Albi, 2012
  Séria
  V kocke!

  V KOCKE! Moje prvé obrázky Detská desaťminútová hra na precvičenie pamäti. Čo všetko si zapamätáš počas 10 sekúnd. Pre 2 a viac hráčov od 5 rokov

  Čítaj viac

  15,24 €

  Bežná cena Bežne 15,99 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do týždňa

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Nechajte sa vtiahnuť do sveta moderných hier. V prípade ak nebudete s hrou spokojný, dáme Vám 100% garanciu vrátenia peňazí do 60 dní.


  Detská desaťminútová hra na precvičenie pamäti. Čo všetko si zapamätáš počas 10 sekúnd.
  Pre 2 a viac hráčov od 5 rokov

  Pravidlá:
  Pre 2 a viac hráčov
  1. Začína najmladší hráč tak, že si vezme kartu zo škatuľky a otočí presýpacie hodiny. Počas presýpania hodín, t. j. počas 10 sekúnd, sa snaží dôkladne si prezrieť obrázok.
  2. Potom dá kartu ďalšiemu hráčovi a hodí kocku. Musí odpovedať na otázku s rovnakým číslom, aké padlo na kocke. Ak teda hodil dvojku, odpovedá na otázku číslo dva.
  3. Ďalší hráč prečíta otázku a skontroluje odpoveď podľa obrázka na karte.
  4. Ak hráč odpovedal správne, kartu si ponechá. Ak odpoveď nebola správna, kartu vráti do škatuľky a na rade je ďalší hráč, ktorý si vyberie kartu.
  5. Ten, kto počas 10 minút nazbiera najviac kariet, vyhráva. Čas si môžete merať sami na hodinkách, alebo hru ukončiť po vopred dohodnutom počte kôl.

  Tip - vymyslite si svoje vlastné otázky!
  Kým si hráč dôkladne prezerá obrázok, môže hráč po jeho ľavej ruke vymyslieť vlastnú otázku k danému obrázku. Hráč, ktorý má odpovedať, potom nehádže kockou, ale odpovedá na otázku, ktorú mu položí hráč po jeho ľavej ruke.

  Pre 1 hráča
  Vyber si jednu kartu a snaž sa zapamätať si jej obsah v čase 10 sekúnd.
  Potom otoč kartu obrázkom dolu a skús odpovedať na všetky otázky (odporúčame poznačiť si odpovede na papier).
  Ak odpovieš správne, karta je tvoja. Ak je niektorá odpoveď nesprávna, vráť kartu späť do škatuľky. Vyskúšaj, koľko kariet získaš za 5 alebo 10 minút.

  Obsah hry:

  71 kariet s obrázkami/otázkami
  1 karta s pravidlami hry v slovenskom jazyku
  1 presýpacie hodiny
  1 hracia kocka

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  V kocke! Moje prvé obrázky -
  V kocke! Abeceda -
  31,19 €
  Ušetríte 0,79 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Rozmery krabice
  120×120 mm
  Jazyk
  slovenský
  Naše katalógové číslo
  132904

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?

  4,8 / 5

  8 hodnotení

  7
  0
  1
  0
  0

  Janka K.
  1.4.2017
  Odporúčam
  Obrázky sú skutočne jednoduché, mohli byť prepracovanejšie, avšak treba prihliadať na to, že táto hra je určená pre najmenších a veľmi veľa detailov by bolo komplikované si zapamätať aj pre dospelých. Kúpu neľutujem, deti 4 a 2,5 si precvičujú pamäť a učia sa názvy slov, dejov, farieb, čísel a pod. Kartičky sú pritom z hrubého kartónu, takže sú takmer nezničiteľné :-D . Môžem len a len odporúčať, určite si v budúcnosti zabezpečíme aj ďalšie verzie.
  Čítaj viac
  Eva Marková
  3.11.2014
  nesplnil ocakavania
  Na zaklade obalu som cakala krajsie obrazky. Farby na kartickach a obrazky nie su take pekne ako na krabicke. Som sklamana, cakala som viac. Funkcnost tym, nie je ovplyvnena, akurat to proste nie je pekna hra...
  Čítaj viac
  janka
  23.6.2013
  Velmi fajn hra pre celu rodinu na par minut
  zahrame sa vsetci - aj 4 rocny syn a 9 rocna dcerka...len skoda ze ja vzdy prehravam....
  Čítaj viac
  Dominika
  26.11.2012
  Dobrá hra už aj pre najmenších
  Táto hra je veľmi dobrá tým, že si deti precvičujú pamäť, všímajú si detaily, učia sa farby, spočítavať alebo porovnávať. Deti nemusia vedieť čítať -môžu to hrať napríklad súrodenci, alebo deti s rodičom, stačí aby aspoň 1 hráč vedel čítať. Všetko ostatné je o postrehu a pamäti. Obrázky majú peknú grafiku a tým sa stávajú príťažlivé pre deti. Hra deti neprestane baviť ani po dlhšom čase, pretože za 10 sekúnd si nestihnú všimnúť všetko a navyše každá kartička obsahuje viacej otázok, ktoré menia hru. Odporúčam rodičom, ktorí chcú hrou rozvíjať postreh, matematiku a iné oblasti svojich detičiek.
  Čítaj viac

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  V kocke! Moje prvé obrázky -
  V kocke! Abeceda -
  31,19 €
  Ušetríte 0,79 €

  „Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

  Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
  Klub nenapraviteľných optimistov
  Jean-Michel Guenassia