Hry

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?
Kniha: Oxford Grammar for Schools 5 (OUP English Learning and Teaching). OUP English Learning and Teaching, 2021
Kniha: Oxford Grammar for Schools 5 (OUP English Learning and Teaching). OUP English Learning and Teaching, 2021

Oxford Grammar for Schools 5

Student´s Book with DVD-ROM

    Vydavateľstvo
    OUP English Learning and Teaching, 2021
    Počet strán
    192
    • Brožovaná väzba
    • Angličtina
    Cena: 30,50 €
    Na objednávku
    Dodanie môže trvať viac ako 30 dní
    Tento produkt je na objednávku a jeho dodanie môže trvať aj viac ako 30 dní. Urobíme však všetko pre to, aby sme vašu objednávku odoslali čo najskôr a o jej ceste vás budeme včas informovať.

    Naši škriatkovia odporúčajú

    Ikonická séria. Záver trilógie Láska podľa čísel. Kniha Jedenásť škandálov na získanie vojvodovho srdca, Sarah MacLean. Vydavateľstvo Ikar, 2026. Zistiť viac

    Viac o knihe

    Naše katalógové číslo
    1324587
    Príloha
    DVD
    Počet strán
    192
    Väzba
    brožovaná väzba
    Rozmer
    221×276 mm
    Hmotnosť
    514 g
    ISBN
    9780194559119
    Dátum vydania
    22. 2. 2021
    Jazyk
    angličtina
    Vydavateľstvo
    OUP English Learning and Teaching
    Kategorizácia

    Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Dajte nám, prosím, vedieť!

    Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

    Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

    Hodnotenia

    Ako sa páčila kniha vám?

    Láska nie je očarením dvoch pekných alebo vášnivých ľudí, ale rozhodnutím, prácou, dielom, nie ani pekných, ani mladých ľudí, dokonca iba jedného a možno nepekného a nemladého človeka, ktorý chce byť milovaný a milovať. Ten druhý a či druhá veľmi rád sa učí, dáva sa milovať, prv či neskôr pristane, poddá sa nám, začne nám odpovedať svojím jedinečným, prekvapujúcim, nadchýnajúcim spôsobom. Verte, drahá Jarmila, človek až žasne, aká neprebudenosť, nevzdelanosť vládne práve v láske. Starí to nevedia a mladým to nemá kto povedať.
    Kniha: Honeymoon (Jana Beňová), 2015
    Honeymoon
    • Jana Beňová