Knihy
E-knihy

Všechno je jinak

aneb Co nám neřekli o důchodech, euru a budoucnosti

Grada, 2011
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Grada, 2011

Co když je všechno jinak, než se na první pohled zdá? Ve společnosti roste napětí. Nepokoje se šíří Evropou. Jedna krize střídá druhou. Možná se blíží kolaps eurozóny. Jak to skončí? Vstupujeme do nové éry? Dá se snad v takové..

Čítaj viac

9,15 €

Bežná cena Bežne 10,71 €

Ušetríte 15%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Co když je všechno jinak, než se na první pohled zdá? Ve společnosti roste napětí. Nepokoje se šíří Evropou. Jedna krize střídá druhou. Možná se blíží kolaps eurozóny. Jak to skončí? Vstupujeme do nové éry? Dá se snad v takové chvíli spoléhat na to, že se o nás postará stát? Myslíte na stáří, ale nevíte, jak v tak zvláštní době investovat bezpečně? Známí ekonomové Vladimír Pikora a Markéta Šichtařová na tyto otázky odpovídají způsobem srozumitelným každému laikovi. Boří jeden mýtus za druhým, odmaskovávají nekompetentní politiky, odhalují, co nás čeká. Nabízejí řešení, jak se o sebe a svůj důchod postarat a jak investovat bezpečně. Ale pokud čekáte nudu a nesrozumitelný odborný text, nedočkáte se. Taková kniha o ekonomice tu totiž ještě nebyla! Nerozčílí vás - spíš vám zvedne náladu před nedělním obědem.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Všechno je jinak - Vladimír Pikora, Markéta Šichtařová
Nôž - Jo Nesbo
20,95 €
Ušetríte 6,66 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

8 hodnotení

6
2
0
0
0

Viera Szucsová
5.3.2015
Pikora a Šichtařová: Všechno je jinak
Kniha jasne a pútavo vysvetľuje efektívnosť a riziká dôchodkových sporení a poskytuje rozumné rady pre investovanie a sporenie pre bežného človeka v našich podmienkach..
Odporúčam, pretože túto oblasť vzdelania zanedbáva tak škola ako aj rodina.
Čítaj viac
Ing. Peter Markovič
10.3.2013
Názor čitateľa
Kniha, ktorá poučí, ale i pobaví. Je dôkazom toho, že aj o veľmi vážnych a odborných témach sa dá písať s humorom a napriek tomu čitateľa poučiť
Čítaj viac
Gabika Stančevová
26.7.2012
Názor čitateľa
Veľmi vtipne napísaná odborná literatúra. Zrozumiteľným spôsobom objasňuje ekonomickú situáciu, v ktorej sa nachádza eurozóna. Mal by si ju prečítať každý, komu nie je ľahostajná vlastná budúcnosť a budúcnosť našich detí.
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Všechno je jinak - Vladimír Pikora, Markéta Šichtařová
Nôž - Jo Nesbo
20,95 €
Ušetríte 6,66 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth