Knihy
E-knihy

Prestaňte tvrdiť, že ste v pohode

Objavte svoje silnejšie ja

Vydavateľstvo
Eastone Books, 2012
Edícia
Open Mind

Práve teraz milióny ľudí cítia frustráciu, nudu, či nespokojnosť s vlastným životom bez toho, aby si to sami priznali. Možno ste práve jedným z tých, ktorí zisťujú, že im v živote bezpochyby niečo chýba...

Čítaj viac

10,99 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Práve teraz milióny ľudí cítia frustráciu, nudu, či nespokojnosť s vlastným životom bez toho, aby si to sami priznali. Možno ste práve jedným z tých, ktorí zisťujú, že im v živote bezpochyby niečo chýba. Ak je to tak, potom vám táto kniha pomôže zistiť, čo to je a ako to získať naspäť pomocou pozoruhodne efektívnej metódy úspešne vyskúšanej na tisíckach klientov. Autorka vychádza z najnovších výskumov neurovedy, zo svojich nespočetných rozhovorov s bežnými ľuďmi a z nápadov, ktoré si overila priamo na sebe samej, aby zistila, čo naozaj funguje a čo nie. Vysvetľuje, že kľúčom k úspechu je pochopenie toho, ako naša myseľ pracuje proti nám.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
238
Hmotnosť
333 g
Rok vydania
2012
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Eastone Books
Rozmer
145×207 mm
ISBN
9788081091988
Naše katalógové číslo
126031

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,4 / 5

8 hodnotení

3
5
0
0
0

Iva Jágriková
3.3.2013
ANO !!!
Tak, ak neviete ako ďalej v akejkoľvek oblasti svojho života (chudnutie, manželstvo, práca a sebarealizácia...atď) kúpte si túto knihu. Často som mala pocit, že som sa zasekla. Mávala som pred sebou otázku : "Bože čo mám robiť?" Dokonca som používala google vyhľadávač, či mi niečo neporadí, ale...takto to nikdy nefungovalo. V tejto knihe je podrobný, presný, úplný a vyčerpávajúci návod, ako sa z takýchto situácií dostať. Nie je v nej nejaká zázračná metóda o ktorej ste nikdy nepočuli. Ale autorka neuveriteľne vyčerpávajúco zhrnula a zosumarizovala všetky známe fakty, ktoré sú potrebné na rozhýbanie sa niečo v živote urobiť, zmeniť, pohnúť sa z miesta...
Čítam veľa, týždenne 2-3 knihy, ale táto rozhodne patrí na čestné miesto v mojej knižnici.
Čítaj viac
Jakub Pacúch
27.11.2012
Odporúčam túto knihu!
Vynikajúca kniha. Autorka presne a trefne pomenúva problémy a veci. Má dlhodobé skúsenosti pomáhaním ľudom, ktorí sa zaseknú vo svojom živote a nevedia ako ďalej. V knihe je veľa návodou ako sa dostať to zaseknutia a urobiť niečo zo svojím životom + aj príbehy reálnych ľudí. Určite stojí za prečítanie.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Ak stretnete výnimočného človeka, mali by ste sa ho opýtať, aké knihy číta.“

Ralph Waldo Emerson